Wpis z mikrobloga

@Morritz: nie chciało mi się już z nimi gadać, byłem zmęczony wracałem do chaty bez maseczki i nagle pojawili sie na parkingu i jakoś wyszło. jak wygląda te odwołanie? daje do sądu i anulują z bomby czy są jakieś szanse, że odwołanie nic nie da?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hernanesACIO: jak się odwołasz to mnie też wołaj, albo rób znalezisko najlepiej, bo wszyscy się tu niby odwołują a jakoś nikt uniewinniającego orzeczenia nigdy nie wrzucił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryhu: Nikt nie wrzucił, bo takich nie było. Sąd uchylił mandaty tylko te, które formalnie były błędnie wypisane. Nie "bezprawnie" tylko konkluzja nie zawierała tego, co zawierać powinna. Za to widziałem wyroki, gdzie Sądy dawały grzywny za brak osłony ust i nosa. Oczywiście wyroki bezprawne, bo wykopek tak twierdzi XD
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow:

Nikt nie wrzucił, bo takich nie było.


Były i nadal są, lecz przeważają postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania oparte zasadniczo na podobnej argumentacji jak powszechnie znane rozstrzygnięcie z Kościanu. Nie mam akurat pod ręką maseczkowego, ale dodaje w załączeniu postanowienie bardzo zbliżone merytoryczne.

Sąd uchylił mandaty tylko te, które formalnie były błędnie wypisane.


Sąd nie ma możliwości uchylenia mandatu z uwagi na błędy formalne i wprost wskazuje na to art.
Karoleer - @pogromca_idiotow: 

Nikt nie wrzucił, bo takich nie było. 

Były i nad...

źródło: comment_1605497741FjjFdQzyncIT146NQLWIho.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tibia74: możesz oświadczyć, że nie jesteś osobą chorą albo podejrzaną o zachorowanie w myśl ustawy o zapobieganiu zakazen z 2008r. i odmawiasz składania dalszych wyjaśnień, dalej nic nie przyjmujesz, nie jesteś winny
  • Odpowiedz