Wpis z mikrobloga

@Apollowho: przecież to ich produkt i oni decydują dla kogo go udostępnią? Jakbyś był powiedzmy grafikiem komputerowym i zrobiłbyś logotyp dla swojego klienta, a ktoś by ci go ukradł i zaczął używać w swojej firmie to też byś machnął ręką i powiedział "Dobrze, że mnie okradł. Jak się coś robi to dla wszystkich, a nie dla wybranych"?
  • Odpowiedz
@Apollowho: ja wam nie zabraniam oglądać. Róbcie co chcecie. Ale jak to robicie, to chociaż nie bójcie się powiedzieć, że "tak, jesteśmy złodziejami". Tylko próbujecie się wybielić.
  • Odpowiedz
@purrfect a jak by ps5 wyszło wszędzie tylko nie w Europie czy Polsce i gry by wychodziły już tylko na ps5 to też byłoby fair? To jest na takiej zasadzie, a nie na takiej jak ty piszesz
  • Odpowiedz
@Apollowho: a to jest fair, że samochody które mi się podobają są przeznaczone tylko dla bogatych i nigdy w życiu nie będę mógł takiego mieć? Powinni obniżyć ich ceny do takich, żeby każdego było stać
  • Odpowiedz
@Apollowho: z tego co wiem w Mando jest nawet polski dubbing wrzucony. Więc widocznie Disney planuje wprowadzić u nas Disney+ w przyszłość. Widocznie z jakiś powodów na razie tego zrobić nie mogą. Ale wy musicie ukraść, bo wam się teraz należy. I pokazujecie tylko, że może jednak nie warto tego Disney+ wprowadzać w Polsce, bo ludzie tu wolą ukraść niż poczekać i nabyć coś legalnie
  • Odpowiedz
@purrfect co ty piszesz człowieku, masz złe porównania totalnie nie pasujące to tematu. To że nie masz hajsu inna sprawa, ale jak byś miał to byś mógł mieć ten samochód. A Disney plusa nie możesz mieć w Polsce, bo tak i koniec. Jak ktos tworzy coś na cały świat i każdy może oglądać dany film, a potem ktoś inny kontynuuje to, ale nie pozwala wyświetlać tego w twoim kraju to jest
  • Odpowiedz