Wpis z mikrobloga

Wchodzę dziś do Rossmana a tam na półce jakieś kosmetyki CBD od Bielendy i jakichś 2 nieznanych mi marek. CZy jest to coś warte, czy to tylko marketingowa ściema?
Polecacie jakieś takie codziennego użytku kosmetyki dla faceta typu szampon, żel pod prysznic, krem do twarzy itp?

#cbd
  • 6
@kolesio: na zime to raczej kremik spoko, szampony możesz spróbować ale nie wiem czy jest sens jest wiele produktów firm które są do tego stworzone , fazy po tym nie będzie, możesz spróbować jeszcze olejek do masażu :)
@Cinekblondi: Nie chodzi mi o fazę. Czytałem wiele pozytywnych opinii o cbd. Mam trochę problemów skórnych (sucha skóra nad oczami, przetłuszczające się włosy + sucha skóra głowy) Dermatolog określa to jako "chyba atopowe zmiany".
Dlatego zastanawiam się ile tego CBD jest w takich kosmetykach, czy to tylko "a dodamy 0,001 % żeby można było na etykiecie napisać - coś jak na parówkach z cielęciną 1% cielęciny w składzie.
Może polecisz jakieś
Krem co na zdjęciu wysyłam to zdjęcie z rossmana właśnie nie wiedziałem że tam są takie produkty ( dostałem od mamy) jej w zamian kupiłem, ( masaż olejek konopny india ) są cytrynowe chyba i malina , no cytrynka to bardziej orzeźwia no to malinka na wieczór czy na zamułke, do włosów polecam oprócz szamponu z marketu, potrzymać dłużej na głowie ( Frutti Di Bosco maska ) potem płuczesz normalnie wodą suszysz,
Cinekblondi - Krem co na zdjęciu wysyłam to zdjęcie z rossmana właśnie nie wiedziałem...

źródło: comment_1605375827WUm2L7LlIkbsV4npROdq1b.jpg

Pobierz