Wpis z mikrobloga

Miałem dobre przeczucie już w połowie roku odnośnie #wrc.
Mam tylko nadzieję, że Pan kierowca nie zrobi sezonu łączonego co zdaje się dzisiaj sugerował.

Jako kibic najbardziej chciałbym aby resztę kariery spędził w rajdach gdzie może jeszcze wiele osiągnąć. Wierzę, że stać go na mistrzostwo świata.
#kubica
  • 6
@kurczakF1: Słuchając wywiadu z wczoraj, nie brzmiało to optymistycznie. Wspominał, że może jakieś pojedyncze rajdy poleci w przyszłości. Mówił, że jeżeli coś by się miało wydarzyć w przyszłym roku to: a) nie może być to na takich zasadach jak kiedyś (czytaj: nie w prywatnym zespole) i b) musiałby coś polatać przed sezonem - mamy środek listopada, sezon F1 kończy się w grudniu, WRC zaczyna chyba w styczniu? Za mało czasu IMO.
@KORraN: https://dirtfish.com/rally/hyundai-hints-at-star-guest-driver-for-monza/ miesiąc temu jak to przeczytałem to przez myśl przeszło mi, że może o RK chodzi, po wczorajszym wywiadzie spina się to jeszcze bardziej. Niby Loeb potwierdził, że nie przedłuża z Hyundaiem kontraktu na kolejny sezon ale możliwe, że wystąpi w pojedynczych rajdach. W tym sezonie stołek z Loebem dzielił Breen i Sordo. Adamo jest sprytny lis i wcale bym się nie zdziwił gdyby zechciał zainwestować w RK troche czasu