Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napiszę Wam pokrótce, czemu w Polsce ciągle będziemy zdychać na koronowirusa:

SYTUACJA NR. 1

Dziewczyna pracuje w branży gastro, ruch całkiem spory pomimo że działają tylko na wynos.
Dziwnym trafem, szefowa nie przychodzi do pracy od 2 tygodni, dwie osoby z kuchni urlopie.
Koronawirus? Nie, chciały sobie wziąć wolne a szefowa pojechała do rodziny. #!$%@? tam, że zawsze jeździła z mężem i jak przychodziło do wypłat to zawsze dawała je osobiście choćby skały srały. Wersja nieoficjalna? Wszyscy mają koronę, ale nigdzie nikt tego nie zgłosił - biznes musi działać. Potwierdzone od osób z kuchni, które wzięły ten magiczny urlop.

SYTUACJA NR. 2

Na mieszkaniu u naszej dobrej znajomej mieszka 5 osób. U jednej z nich wykryto koronawirusa - nie podała żadnego ze współlokatorów, w wyniku czego dalej jeżdżą do pracy, pracują w biurach jak gdyby nigdy nic. Wyjebka.

SYTUACJA NR. 3

Moja siostra ma biznes usługowy, podobnie jak jej mąż. Codziennie kontakt z klientami - jedna z pracownic u mojej siostry zachorowała. Obecnie moja siostra ma objaw braku smaku, leczy się metodą tego polskiego lekarza. Wszyscy normalnie pracują jak gdyby nigdy nic, nic nigdzie nie pozgłaszane.

SYTUACJA NR. 4

Moja mama w ubiegłym tygodniu miała gorączkę, kaszlała i źle się czuła - część objawów korony. Trzy dni wolnego i w czwartym do pracy, no bo Kaśka sama nie będzie pracować, a korona to ściema. Obecnie już bez objawów, czuje się dobrze.

Podsumowując, Polacy w dużej mierze mają #!$%@? na tego wirusa i będą mieć przez najbliższe miesiące. Jestem przekonany, że takich przypadków jest ogrom i każdy z Was zna przynajmniej jeden podobny do opisanych wyżej. Nie oceniam osób, które chronią swoje biznesy - rząd mamy jaki mamy i wsparcie jakie oferują dla przedsiębiorców to jakiś żart. Chleb się sam nie kupi, benzyna nie zatankuje - nikt pod mostem spać nie chce, a zarabiać trzeba.

#covid19 #koronawirus #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fafd5ac661964000abb2789
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wszyscy mają koronę, ale nigdzie nikt tego nie zgłosił - biznes musi działać. Potwierdzone od osób z kuchni, które wzięły ten magiczny urlop.

I tu jest prawdziwa patologia. Zamiast na zwolnienie to na urlop. A ten urlop to pewnie bezpłatny bo umowa zlecenie albo w ogóle jaka umowa..
  • Odpowiedz
BiałkowaTowarzyszka: W dużych marketach to samo. Pracownicy między sobą chwalą się, kto nie ma smaku, węchu i jaką to ma gorączkę. Nikt nie idzie na zwolnienie, nikt nie robi testu w obawie, że wszyscy pójdą na kwarantannę przez jedną osobę. Jeśli kogoś faktycznie połamie, to właśnie urlop na kilka dni, by dojść do siebie i tyle.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz