Wpis z mikrobloga

#iphone #pytaniedoeksperta

Tylko nie bijcie ;)

Chcę zrobić różowej prezent, a jest użytkowniczka iPhona 7. Na iPhona 12 na pewno mnie nie stać. Mogę wysupłać na jakiś niższy model. I teraz pytanie czy warto 11 czy może styknie X?

Sam używam Xiaomi i pojęcia nie mam o jabłkach, dlatego pytanie do użytkowników czy duża różnica jest między 11 i X, a może polecacie jeszcze inny model?
źródło: comment_1605291312J9uPu9cZnpIW9ZQLAdg7Ib.jpg
  • 20
  • 0
@staryhaliny: 11, lepszy procesor, lepszy aparat, bateria, nowsza o 2 lata więc dłuższe wsparcie. Z przewagi X nad 11 to ekran OLED i wykończenie ze stali a nie aluminium
@staryhaliny: 11 zdecydowanie lepszy aparat czy bateria od XS, jedynie brak oleda boli, może poszukaj promocji na 11pro, bez problemu poniżej 3500 znajdziesz nowy, albo najnowszy 12 mini, jak miała 7 to problem z rozmiarem nie będzie miała
@Singularity00: a gdzie w ogóle polecasz kupować? Oficjalne sklepy japka? Bo wiesz, ja swoje Xiaomi to kupuje na Banggood czy innym Gearbest, i nie wiem czy po prostu kupić w pierwszym lepszym Morele czy jednak konkretnie w jakimś miejscu.
@staryhaliny: w PL najlepiej u autoryzowanych partnerów (resellerów) Apple, unikaj dziwnie tanich ofert bo to albo wał albo dostaniesz telefon bez gwarancji, z innej dystrybucji etc. W PL sklep Apple Store jest tylko online ale tam ceny są takie sobie starszych modeli.
@Singularity00: w oficjalnym sklepie widzę iPhone 12 mini 64 GB za 3599 zł. To chyba ok?

No i wybrałem kolor czerwony - jest szpanerski dla iphonjarzy? ;) Mi się podoba, bo taki Xiaomi ma tylko biały i czarny (przynajmniej jak kupowałem swoje Mi6)
@staryhaliny: ciągle świeży, trzymając go naprawdę widać ze to mercedes wśród telefonów, wyświetlacz jak i aparat działają świetnie, Face ID, indukcyjne ładowanie.

Rozmiar jak dla mnie idealny, duży wyświetlacz, nieduża bryła. Bierz x, zaufaj mi.
@staryhaliny: tak, 12 jest nowa więc ceny wszędzie identyczne. Świetny wybór na prezent.... co prawda ja nie lubię małych ekranów no ale ja to ja :D

Co do koloru to na pewno się wyróżni bo większość bierze czarne :D