Wpis z mikrobloga

Oficjalne info na ich stronie mówi, że na razie wszystko wyprzedali. Strzelam, że jakby ktoś to kupił, to za jakiś czas by mu anulowali po prostu i tyle.
@2honest: Też tak mi się wydaje, że by to anulowali. Myślę, że zminili nazwę i przypadkowo wrzucili na stan. Pani na infolinii powiedziała, że maja wszystko wyprzedane. O karcie nic nie mówiła jak zapytałem
@Unife: no raczej mocno wątpie zeby przeszło xD to jest dla ludzi co faktycznie złozyli preorder x czasu temu. Jakby mieli to by chyba wrzucili konsole normalnie na sklep
@Unife: ja w ogóle nigdzie nei zamawiałem wiec niczego nie musze żałować xD, bo pierwotnie chciałem poczekać, ale jednak ps4 wydaje mi się zbędna skoro jest pełna kompatybilność więc jednak wole wymienić i kontynuowac granie w lepszej jakosci
@danter: No ja w nocy lukałem, mogłem w nocy zamówić z MM, ale oni zawsze dymali na preorderach, więc czekałem na co innego, wybór padł na xkom i kuźwa xkom mnie wydymał. Pluje sobie w brodę, że nie zamówiłem w MM xD
Tak, dzwonili i mówili, że nie będzie i nie mają informacji kiedy będą
@Unife: no #!$%@?, ja zawsze xkom miałem za porządną firmę, ale teraz juz bede wiedzieć zeby nie składać tam preorderów. I szczerze mówiąc jak miałbym składać to własnie tam