Wpis z mikrobloga

@ruda_wiewiora: Ej, to była odpowiedź na szyderkę kolegi nade mną. Ale i tak fajnie, że awansowałem z "typa" na "słoneczko", dzięki. Mniej fajne było nazwanie mojego komentarza "zesraniem się", choć w sumie powinienem się już przyzwyczaić, że tutaj prawie każdy w jakimkolwiek stopniu niepozytywny komentarz jest tak określany (podobnie każdy argument, z którym się nie zgadzamy bądź go nie rozumiemy jest "fikołem").
@solomun_pdg Na strajkach kobiet było około milion osób, więc to proste, że z tak licznej grupy znajdzie się paru debili którzy pomażą przystanek. Za to w marszu patusów było około ich 1000, a w niecałą godzinę od rozpoczęcia #!$%@? tyle, ile w kilkudniowym strajku kobiet nie #!$%@? xD Cała akcja po to, by #!$%@? się z policją i zniszczyć mienie.
@monicore: No widzę. Po prostu nie wiedziałem, że jeśli dane zgromadzenie nazwiemy protestem przeciwko czemuś tam (powodów do protestu w tym kraju aż nadto, więc nie będzie trudno go znaleźć), to hulaj dusza piekła nie ma - możemy bezkarnie #!$%@?ć rzeczy, których nie lubimy czy po prostu źle się nam kojarzą (wliczając w to kościoły czy pomniki. Nie ma świętości, to jest wojna i trzeba było nas nie #!$%@?ć!!!!11). Ale dzięki
@alvaro1989: Rozróżnić potrafię, nie potrafię tak łatwo rozgrzeszyć skandalicznych zachowań typu #!$%@? pomników, kościołów czy zakłócanie mszy. To, że ktoś nie lubi Kaczora, to dla mnie jednak trochę za mało.
@solomun_pdg: Ale ja tez tego nie pochwalam ale jak na ulice wychodzi milion ludzi zawsze znajda się idioci a o prowokatorach już nie wspominam. Tutaj raz poszło tysiąc kiboli i zatrzymano ponad 100 osób a ze 30 policjantów zostało rannych. To są zwykli bandyci którzy są klepani po pleckach przez „narodowych” idiotów z sejmu. Pisząc ze tu chodzi o Kaczora upraszczasz sprawę. Chodzi o całość pisu. Ludzie maja ich dość, maja
@alvaro1989: Trochę się różnimy w ocenie sytuacji. Zachowanie policji podczas MN (tajniacy z teleskopami wywołujący zamieszki, agresywne zachowanie policji na błoniach Narodowego, ścieżki zdrowia na dworcu - na to wszystko są już w necie filmiki) nie wskazuje na specjalne "klepanie po pleckach". Zwłaszcza gdy zestawisz to z totalną biernością policji podczas "strajków kobiet". I to w czasie, gdy każde zgromadzenie powyżej 5 osób jest oficjalnie niby złamaniem prawa (nie oceniam czy
@alvaro1989 : Dopiero teraz zauważyłem edycję - co do oceny rządu PiS-u właściwie pełna zgoda. Problem ciągle w tym, że ludzi rzeczy, które wymieniłeś niespecjalnie ruszają to raz. A dwa, jeśli alternatywą mają być ci nieudacznicy z opozycji albo pani Lempart ze swoimi kosmicznymi propozycjami, to ja dziękuję, postoję.