Wpis z mikrobloga

Przepraszam, drogie #4konserwy, czy antifa dojechała wreszcie z Niemiec do Polski, tak jak zapowiadał Sz. P. Robert Winnicki? Byłoby przecież bardzo głupio, gdyby Sz. P. Robert Winnicki straszył niemiecką antifą, która jednak nie przyjechała do Polski, a za ostatnie awantury odpowiedzialne było środowisko kibolsko-narodowe, prawda?

Nie chcę sugerować, że Sz. P. Robert Winnicki celowo kłamał, strasząc niemiecką antifą i chciał w ten sposób spolaryzować jeszcze bardziej nastroje społeczne - przecież na takie coś nie zdobyłby się żaden szanujący się polityk, zasiadający w polskim parlamencie.

#bekazprawakow #antifa #neuropa #bekazkonfederacji #polityka
biesy - Przepraszam, drogie #4konserwy, czy antifa dojechała wreszcie z Niemiec do Po...

źródło: comment_1605252424E5HZqf0lddsy4laNXn5YJM.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@dziara1429: na 15 różnych forach kibicowskich i nie tylko juz to ogarniali, bo chcieli znaleźć tego pana.

Szkoda, ze caly wykop i pol mediow nie jest taka madra jak ty, bo jednak poszlo na konto kibiców. Tym bardziej jak wszyscy na czarno to nie wydaje ci sie dziwne ze akurat ten co rzucal race ubrany byl pstrokato?
  • Odpowiedz
@rmk93 ja nie każe Ci robić researchu. Skoro twierdzisz, że to szalik legii, to znaczy, że go gdzieś widziałeś. Możesz innym go teraz pokazać i udowodnić swoją teorię. Czy użyjesz argumentu ala Boska: "ludzie teraz na wszytko chcą badania"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rmk93: no tak, musi być to fejk bo kibice to ogarnęli. I co im wyszło? Pochwalisz się wynikami tych zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniami? Poza tym nie "ten który rzucał race" ale jeden z nich. Są tam też smutni panowie ubrani na czarno. Ot narodowcy uczepili się akurat jego aby wciskać jakieś bajki o "prowokacjach".
  • Odpowiedz
@jakacper: jaką #!$%@? 'swoją teorię'? widziałem gdzies, nie pamiętam gdzie, tak jak mówię na kilku forach było to rozkmniane, na fejsbuku prawdopodobnie tez widziałem na jakims fp kibicowskim, dociekasz prawdy to #!$%@? uruchom wyszukiwarkę a nie #!$%@? o argumentach ala Bosaka czy innych głupotach.
  • Odpowiedz
@dziara1429: następny #!$%@? poszukiwacz myśliciel. Mowie co widzialem i czytalem. Czym ja mam sie #!$%@? chwalić? Ja szukałem?

Tobie śmierdzi fejkiem ale wentylator sobie przestaw bo pod wiatr ci wieje. Trzeba byc albo kimś kto specjalnie przyszedl tam, ubral sie jak klaun zeby go przypadkiem z nikim nie pomylić albo kompletnym kretynem zeby robic takie rzeczy a wyglądać jak chorągiewka ktorą znajdziesz na kazdej kamerze.
W jednym i drugim przypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rmk93: wybitna teoria szkoda, że bazuje wyłącznie na twoich domysłach. Bo przecież na marsz niepodległości nie można założyć kurtki w bary narodowe. No i co z resztą rzucających? Byli podstawieni?
  • Odpowiedz