Wpis z mikrobloga

@StinkyPoljakTheWorm: czyli co? 2x lepszy i droższy ssd na nic? Czyli co? 2x wiekszy ps5 ma podobne temperatury, wiec budowa tak wielkiej cegly na nic? Czyli co? Największy frustrat na tagu wreszcie usunie konto?
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: czyli co? Frustrat znow nie podal żadnych argumentów. Tylko jak przystało na przedstawiciela infantylnego gatunku, krzyczy pod nosem, tupie nóżka i sie odgraża. Czyli co? Usuwasz to konto?
  • Odpowiedz
@kurminator: tylko nawiedzieni spod znaku MSu moga mowic, ze 16% roznica na niekorzysc Sony (albo 20% na korzysc MSu w zaleznosci jak patrzyc) da duze efekty. Zwlaszcza, ze to multiplatformowa gra, wiec tworcy raczej beda sie starali zrobic tak, zeby gra wygladala i dzialala podobnie :D
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka robaczku. Nie kazdy ma takie problemy maniakalne jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszy mnie dobry performance ps5, za jakiś czas ta konsola również u mnie zawita ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@ejenes: tak, dwukrotnie szybszy dysk jest na nic w multiplatformach, bo roznica bedzie minimalna. Ale przy grach eksluzywnych, ktorych MS nie ma, bedzie widoczna ra predkosc, gdzie duzo bardziej szczegolowa gra bedzie sie szybxiej wczytywac niz multiplatforma
  • Odpowiedz
@stormkiss: nie trzeba byc inżynierem, zeby założyć, że exclusive tworzony wyłącznie pod dana specyfikację wykorzysta jej pelny potencjał. Bardzo dobrze, ciekaw jestem nowego HZD raz GOW ()
  • Odpowiedz