Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mungis: skończyło się wsparcie. Musisz kupić nowy TV. Przeżywałem to samo co ty z 4 lata temu z moim sony KDL-EX700, wiem co czujesz.

@Plp_: Przecież w xf-9006 jest android tv, że niby google nie wspiera już Netflixa?
@Qutaphone xf9005 wspiera. Już działa. Z tym tv jedyny problem jest taki że dali gówniany procek i z tego powodu mimo zapowiedzi androida 9 nie będzie na nim. Podobno by nie uciagnal go
@mungis: miałem inny błąd i reset tv do fabrycznych pomogl.

mam w809c wiec starszy model i działa, więc to raczej nie brak wsparcia

a sorki, myślałem ze odpowiadam w nowym wpsisie a nie jakims sprzed 9h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mungis: A gdzie o tym czytałeś? Bo ja też mam ten ponad rok i jakoś czas temu czytałem, że przewidywali 9 na ten model, być może coś się zmieniło.
@mungis: co śmieszne pojawił się normalnie podczas oglądania i miniaturki się odtwarzały ale żaden film nie szedł, czy to przez apkę, czy przez chromecasta.

Chciałem zaktualizować to wyskoczył błąd braku pamięci, więc może to było jakimś pośrednim problemem.
Ale zwolniłem miejsce i nie pomogło, tylko wtedy już apka mogła mieć jakiś błąd, a całkowicie jej odinstalować nie można.

https://www.wykop.pl/wpis/53407105/od-kilku-dni-nie-dziala-mi-netflix-na-tv-przy-prob/

W takich starych tv to bym raczej unikał aktualizacji, właśnie z powodu
@Qutaphone na supporcie Sony. Pisali kiedyś że samej 9 nie będzie tylko interface najwyżej przerobią przypominający 9 ale tak się nie stało
Jest wątek na supporcie