Wpis z mikrobloga

osoby które mają w mediamarkcie opłaconą całość zamówienia, dostaliście jakąkolwiek informacje mailową czy telefoniczną odnośnie zamówienia? bo na facebooku zapewniają, że będzie git a cholera wie zero informacji konkretnych
#mediamarkt #ps5
  • 11
@Harnold123: W statusie jest, że opłacone. 2 razy dzwonili. Raz chcieli wcisnąć dodatkowe ubezpieczenie albo akcesoria i/lub gry. Drugi raz dzisiaj ziomek dzwonił i mówił, że jakbym dostał przez przypadek maila, że doliczyli mi dodatkowy 'pakiet ochronny' to pomyłka i żebym się nie przejmował. Mówił też, że możliwe, że kurierem ps5 przyjdzie nawet w dniu premiery. Brzmiał jakby wiedział co mówi, więc chyba wszystko ok.
na stronie mam "zamówienie złożone" i status platnosci "opłacono"


@Harnold123: wiec nie bardzo wiem czemu mieliby sie kontaktowac :). Zwlaszcza, ze pewnie wplacales od razu cala kwote. Wtedy ew. kontakt mailowy bylby z informacja o braku konsol, ale skoro nic nie dostales to czekac, obserwowac :D
@stormkiss: nie no wpłacałem kaucje najpierw, potem zaplacilem reszte bo napisalem do nich czy da rade wczesniej coś i odpisali, że można na ten sam rachunek i z tego co czytałem to ten mail co przyszedl teraz ludziom to generalnie dane są takie same jakie były XD jedyna zmiana u mnie to była z niedopłaty na opłacono, #!$%@? bo ja to taki podjarany jestem tym ps5 morales wleciał dzisiaj, że #!$%@?
@Harnold123: dzwoniłem kilka dni temu do mediamarkt to powiedział mi konsultant że około tydzień przed premiera beda wysyłać potwierdzenia zamówień a sama konsole otrzymamy najpóźniej w dniu premiery