Wpis z mikrobloga

proś Boga żeby ciebie takie nieszczęście nie spotkało w życiu bo zdanie zmienisz i to diametralnie trzeba nie mieć Serca albo nie umieć czytać, jest blog dziecko należy do Fundacji wszystko można sprawdzić jak jest ktoś dociekliwy a nie od razu z taką oziębłością jak ty smutne :(
chudy nie chodzi nawet o Boga bo zdaję sobie sprawę że nie każdy wierzy ale o człowieczeństwo no chyba że jesteś pozbawiony takich odruchów i nie interesuje ciebie i twoich poprzedników że jest ciężko chore dziecko które może umrzeć jak Pomoc nie nadejdzie w porę, ciekawe jakby chodziło o twoje dziecko czy też byś tak lekko się wypowiadał i cwaniakował !!! :(
@Elfik32: @_Tequila_: Wiecie, daleki jestem od nabijania się, bo ciężko jest mi wczuć się w taką sytuację, a myślę, że na jego miejscu też robilibyśmy wszystko, co możliwe. Co nie zmienia faktu, że @waldi2702:

- dla mnie wykop to nie miejsce na tego typu apele i zawsze je zakopuje (podobnie jak "zaginął X", "oszukała mnie firma Y", "okradli mnie, co robić?" itd)

- masz zerową aktywność, jesteś dla nam