Wpis z mikrobloga

@RaszuVanTraszu: I co z tego? Tak czy siak to podpalanie. To że chciałeś ukraść Bentleya a zamiast tego ukradłeś Multiplę bo byłeś pijany i ci się auta w nocy pomyliły nie zmienia faktu że popełniłeś przestępstwo. Poza tym znicze nie były tam stawiane z intencją aby podpalić COKOLWIEK.
  • Odpowiedz
@RaszuVanTraszu

Oczywiście teraz udajemy że ten #!$%@? pod siedzibą pisu to zgodny z prawem i wogóle wszystko cacy.


Równia pochyła. Nigdzie nie powiedziałem że zgodny z prawem i cacy, ale jest różnica między postawieniem znicza pod siedzibą partii, która odbiera ludziom prawa, a #!$%@? flary, czy innej racy do mieszkania, bo flaga lgbt wisi.
  • Odpowiedz
@Smutnekrzeslo: To jest ten moment w którym sobie musimy zdać sprawę że w takich sytuacjach znajdzie się paru czy parunastu czy paruset matołów, którzy ośmieleni skupiskiem ludzi będą popadać w skrajności. Jedyne wyjście? Jak idą narodowcy to nie wywieszasz tęczowych flag. Ja wiem że wolność i każdy może robić co mu się podoba, ale życie nauczyło mnie że teoria a praktyka to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
I co z tego? Tak czy siak to podpalanie.


@zirytowana_plaszczka: Więc dlaczego bronisz podpalenia siedziby PiSu twierdząc, że nikt nie chciał zrobić źle, a podpalenie na MN już jest złe? Przecież sam napisałeś w poprzednim zdaniu:

To że chciałeś ukraść Bentleya a zamiast tego ukradłeś Multiplę bo byłeś pijany i ci się auta w nocy pomyliły nie zmienia faktu że popełniłeś przestępstwo.

Nie pamiętasz co piszesz w obrębie jednego komentarza? xD
  • Odpowiedz
@RaszuVanTraszu

To jest ten moment w którym sobie musimy zdać sprawę że w takich sytuacjach znajdzie się paru czy parunastu czy paruset matołów, którzy ośmieleni skupiskiem ludzi będą popadać w skrajności.


Ależ ja sobie świetnie z tego zdaje sprawę. Tak samo przecież na marszu kobiet ktoś malował ściany kościołów itp. Pojedyńcze zdarzenie nie przesądza o całym marszu.

No ale są jakieś granice. Sprej to nie ogień z flary, który może powodować szkody,
  • Odpowiedz
@Smutnekrzeslo: Ale od 2015 do 2019 nie było żadnych awantur. Może będziesz mi to w stanie wyjasnić, bo ja powoli nie nadążam. Albo zaczynam być uprzedzony albo wzór na to jest bardzo prosty: antifa i skrajna lewica nie lubi kościoła i pisu > TK oznajmia że aborcja eugeniczna stoi w sprzeczności z Konstytucją > skrajna lewica pod parasolem Strajku Kobiet organizuje wielkie protesty > wielkie protesty są argumentem dla grup skrajnie
  • Odpowiedz
@RaszuVanTraszu

Ale od 2015 do 2019 nie było żadnych awantur.


No i czego to dowodzi? Jak wcześniej nie było to znaczy że teraz nie może być?

No i dalej jakieś dyrdymały o antifie, skrajnej lewicy, margota itd. Antifie której nikt nie widział, skrajnej lewicy która chowa się chyba w kanałach, i oczywiście najlepszy chohoł to margot, który nie reprezentuje absolutnie nic. Jakąś grupę debili liczącą kilku ludzi.

I to daje prawo do
  • Odpowiedz