Wpis z mikrobloga

@melczyk: douszna to taka, że się wkłada ale nie wpycha głęboko. Dokanałową się tak wpycha. To ważne bo np. mi każda dokanałowa wypada (tak mam ucho zbudowane). Te nakładane na uszy to nauszne.

Pytanie czy szukasz teraz takiej tylko wkładanej czy wpychanej albo może bez różnicy. Tych dokanałowych jest więcej i są raczej nieco tańsze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@schreder te z tą gumką mi wypadają,chyba że mają ten najmniejszy kapturek to jeszcze ujdzie, a tamte wyżej to już w ogóle, za duże do mojego ucha.
  • Odpowiedz
@schreder: wypadają ci bo kupujesz gówno i masz złe gumki. Ja nienawidzę dokanałowych, wypadały zawsze, kupiłem kiedyś soundmagic na bt i okazało się, że jednak nie wypadają, tylko to 2 stówki cza dać albo wybrać się do sklepu z audio i dobrać sobie gumki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baccon: nie wiem nigdy nie kupowałem drogich i nie kupię bo się boje wtopy. Poza tym mam problem z szumami usznymi więc w ogóle nie powinienem słuchać na takich słuchawkach a dokanałowe szkodzą jeszcze bardziej . No ale może tak być. Znajomi kupowali podobny tani szajs i im się trzymały więc nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baccon: miałem ale mi kurła włosy wyrywają xd kupiłem takstar pro82 (bo wygodne a mam wieki łeb) i są ok ale dla słuchu lepsze by było kossy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
To ja pewnie w życiu nie miałam dobrych słuchawek heh, chociaż te co linkowałam wyżej z Ali na kablu UiiSii jak dla mnie bardzo dobrze grały.
  • Odpowiedz