Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 113
@Zapaczony: ten zestaw jest kozacki. Łysina ułatwia ewentualne opatrywanie ran na głowie, dresy i bluza eleganckie, rozciągliwe i luźne, żeby nie krępować ruchów, adasie z pumy leciutkie, zwiększają zwrotność, noga świetnie leży, a do tego rzepy zamiast sznurówek znaczącą ułatwiają korzystanie. Cegła, świetna broń krótko jak i długodystansowa, można użyć nawet do przełamania linii obrony budynku w postaci okien.
Starterpack pierwsza klasa
  • Odpowiedz
@Hazzy:

bo jestem sebkiem bez mózgu i zębów, prawilną mordeczką i nie dla mnie to świetna zabawa. Muszę niszczyć wszystko dookoła, bo to lewactwo tak mnie prowokuje. Bók Chonor i Ojdżyzna!

JESTEM #!$%@? PATRIOTOM I #!$%@? MIASTO I GARDZĘ INNYMI OD SIEBIE, TYLKO PRAWILNE MORDECZKI MAJĄ DLA MNIE SZACUNEK.


TO JEST PATRIOTYZM!
  • Odpowiedz
Takich jak ty nie ma nawet promila, to spore nadużycie nazywanie takiego zjawiska patriotyzmem. Podejrzewam też, że osoby które wczoraj niszczyły miasta nie stanowiły nawet połowy populacji Polaków, chyba nie zmieściłoby się tyle milionów na ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zapaczony: NO MORDECZKO ALE MORDECZKO #!$%@?ŁEŚ TEJ BABIE MORDECZKO. NIE BĘDĄ NAM PEDAŁY PO MIEŚCIE MORDECZKO CHODZIŁY MORDECZKO.
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE 1410 ZAPOMINAMY ZNACZY PAMIĘTAMY
  • Odpowiedz
Takich jak ty nie ma nawet promila, to spore nadużycie nazywanie takiego zjawiska patriotyzmem. Podejrzewam też, że osoby które wczoraj niszczyły miasta nie stanowiły nawet połowy populacji Polaków, chyba nie zmieściłoby się tyle milionów na ulicy.


@Hazzy:

CO TY #!$%@? LEWAKU #!$%@? TUTAJ DO POLSKIEGO SEBKA PATRIOTY, NIE MUW MI, PATRIOCIE CO TO JEST PATRIOTYZM BO CI #!$%@? W TEN LEWACKI RYJ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!
NIE MORDECZKO ALE JAK TO ABORCJA KAŻDE ŻYCIE TRZEBA SZANOWAĆ CHODŹ #!$%@? TYM BABOM TAK NIE MOŻNA.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Jeśli będziecie powtarzać ich narrację, ż eto oni są patriotami i dać im zawłaszczyć to słowo, to wtedy wygrali.

Policz ile obywateli Polski wczoraj dewastowało miasto a ile obywateli Polski nie robiło tego. Potem z tej statystyki wyciągnij wniosek czy to jak prezentujesz aktywność podczas Święta to rzeczywiście opis Polaków.
  • Odpowiedz
ten zestaw jest kozacki. Łysina ułatwia ewentualne opatrywanie ran na głowie, dresy i bluza eleganckie, rozciągliwe i luźne, żeby nie krępować ruchów, adasie z pumy leciutkie, zwiększają zwrotność, noga świetnie leży, a do tego rzepy zamiast sznurówek znaczącą ułatwiają korzystanie. Cegła, świetna broń krótko jak i długodystansowa, można użyć nawet do przełamania linii obrony budynku w postaci okien.


@shiningsky: Nie zapominajmy o przerwie na papierosa, dzięki której można oddawać się
  • Odpowiedz