Wpis z mikrobloga

@ShadowkhaN nigdy nie miałem i chyba nie będę miał konsoli właśnie z powodu pada. Strasznie nie wygodnie mi się na tym gra. Chyba jestem stworzony tylko do pc a szkoda bo gra na dużym TV napewno daje leprzy efekt gry niż na dwudziestu paru calach.
@Kamil32123: No ja może dlatego mam problem bo nawet w fife kiedyś tylko na klawiaturze. Potem sie jednak przeniosłem na pada ale w strzelanki jest problem jak na razie :D No właśnie przez efekt TV to jeszcze sobie zagram w coś bo na kompie nie chce się :)
@reaper1: Wam tez tak na początku ciężko grało się w strzelanki na padzie? Muszę się przyzwyczaić. Pewnie trochę to zajmie :/


Na początku, tj. z jakieś 10 lat temu, tak.
Teraz jest ok.
Ostatnio podłączyłem myszkę i klawiaturę i po 5min rozłączyłem, bo nie ogarniałem mnogości klawiszy nie pod palcami - jak w padzie.

Zauważyłem, że sporo jutuberów również gra na padzie, zdziwiłem się, gdy ostatnio jeden nagrał filmik, pt. "Dzisiaj
@nobrain ciężko uwierzyć, samochodówki jeszcze jeszcze ale FPS to jakaś tragedia z celowaniem (oczywiście w moim odczuciu) no chyba, że automatycznie celuje ale to takie trochę oszukiwanie w mojej ocenie. Do wszystkiego można się przyzwyczaić ale ja już chyba za długo na PC operuje
@Kamil32123: lekki auto aim jest idealny, uwierz mi, ze po pol roku nawet nie spojrzysz na klawe. jak pierwszy raz wzialem pada do reki mialem takie samo odczucie jak ty, lata w csie zrobily swoje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamil32123: wystarczy podpiąć myszkę i klawiaturę do xboxa i w takiego warzone można pykać normalnie jak człowiek. Chociaż fakt, jak się patrzy na lobby przed meczem to prawie każdy gra na padzie, nawet na kompie ludzie grają na padzie. Chyba jednak aim assist zachęca do grania na padzie
@Kamil32123: wystarczy podpiąć myszkę i klawiaturę do xboxa i w takiego warzone można pykać normalnie jak człowiek. Chociaż fakt, jak się patrzy na lobby przed meczem to prawie każdy gra na padzie, nawet na kompie ludzie grają na padzie. Chyba jednak aim assist zachęca do grania na padzie


O aim assist jest sporo na yt, są jego 3 wersje w Warzone, nazw teraz nie pamiętam, ale:

1. Powoduje spowolnienie celownika, gdy