Wpis z mikrobloga

Mirasy jako, że dzisiaj 11.11 i jeszcze jakieś tam kupony działają, chciałbym na #aliexpress kupić sobie licznik GPS do #szosa, #rower #mtb . Oczywiście im taniej tym lepiej (około 50$). Zależy mi przede wszystkim na synchronizacją ze #strava oraz obsługą zewnętrznych czujników (włącznie z mocą). Od dłuższego czasu byłem zdecydowany na bryton 15, jednak doczytałem, że nie obsługuje czujnika mocy. Znalazłem do tej pory trzy propozycje:

- CooSpo BC200
- IgpSport IGS50E
- Cycplus M1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś miał styczność z tymi wypustami? Może ktoś ma do polecenia coś sprawdzonego?
  • 9
@Cebulan:

miałem IgpSport 20 czy jakoś tak. Kupiłem aby zobaczyć ile to jest warte bo kosztowało 120 zł.
Działał. z czujnikami się łączył (kadencja i prędkość). Troche długo łapał fixa. w zasadzie wszystko spoko.
Jedynie miał problemy z łączeniem z telefonem przez NFC. Ze starym telefonem sie mi łączył od biedy z nowym w ogóle nie chciał.
Ale dało się zrzucać dane po kablu (pliki *.fit).
W sumie bym go używał
@Cebulan: Co do Cycplus M1 to mogę z plusów wymienić: bardzo dobry GPS(szybko łapie fiksa, jest bardzo dokładny), bateria naprawdę długo trzyma, ekran( podświetlenie, wielkość, czytelność) bardzo dobre wykonanie, garminowskie mocowanie, możliwość podpięcia wszystkich czujników, cena. Z minusów można wymienić: bardzo małą możliwość personalizacji interfejsu, ustawien, brak dokładnego wskaźnika poziomu baterii ( są tylko trzy kreski symbolizujące stan naładowania baterii). Generalnie to mogę polecić ten licznik szczególnie jak za tą cenę
JBKF - @Cebulan: Co do Cycplus M1 to mogę z plusów wymienić: bardzo dobry GPS(szybko ...

źródło: comment_1605107503MLBx4dxWpDIpGbdbZgXjJH.jpg

Pobierz
@panato: Dzięki za propozycję, ale lubię dziadować. Wiem, że garminy to porządny sprzęt, ale jednak nie przekonują mnie swoją polityką cenową (może kiedyś dorosnę). Wahoo bardziej mi się podoba, jednak cena wykracza poza mój budżet.
@JBKF: Trochę mnie nakierowałeś, powiedz mi jeszcze, czy zaobserwowałeś jakieś aktualizacje oprogramowania, jakiś ruch w aplikacji? czy urządzenie jest pozostawione same sobie?
@Cebulan: Aktualizacje są raczej dosyć często (ostatnia 30 październik) ,ale co one wprowadzają to ja nie wiem bo w samej aplikacji mało się zmienia.