Wpis z mikrobloga

  • 519
#covidoterapiaberecika (Dzień 8)

Jutro wychodzę. Była pobrana krew do badania, gazometrii oraz była wizyta lekarza który stwierdził trzecią dobę bezobjawową. Trzymanie mnie w takim stanie w jakim już jestem jest uważam tylko blokowaniem miejsca dla bardziej potrzebujących (których po prawdzie to nie widzę... wciąż ci sami ludzie z pierwszego turnusu z zeszłego tygodnia).

Jedyną osobą która doszła, jest starszy pan Doktor o którym pisałem wcześniej. Trafił pod koniec zeszłego tygodnia i mu się nie poprawia. Wciąż dusi się pod tlenem. Mają mu ściągać na jutro osocze. Tylko, żeby podać muszą być jakieś zgody komisji, bo jest to terapia eksperymentalna. Także nie wiadomo czy dojdzie to do skutku i czy to będzie jutro.

Dzisiaj jest to przedostatni wpis na tagu. Jutro podzielę się jeszcze fotką już w domu, mam nadzieję przy rodzinnym obiedzie.

Dzisiaj na śniadanie szpitalnie: kanapki z wędlina i pieczone jabłko plus herbata. Na obiad puree z sosem, filet pieczony z pieca w panierce plus buraczki. Jako drugie danie rosół z makaronem. Do picia sok owocowy.

Pozdrawiam wszystkich którzy życzyli mi zdrowia. Doceniam troskę, zainteresowanie, humor wielu z was. Cieszę się, że należę do społeczności Wykopu od 12 lat i w sumie to teraz wiem dlaczego warto być tutaj dalej.

Celem relacji było tylko i wyłącznie opisanie swoich przeżyć z Covidem oraz umniejszenie strachu przed hospitalizacją w tym trudnym dla wszystkich czasie.
berecik - #covidoterapiaberecika (Dzień 8)

Jutro wychodzę. Była pobrana krew do bada...

źródło: comment_1605100518eAJ7DraXApUHGcMTJZH6gF.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@krissrusz Z 4 osób ( sala 6 osobowa) drugiego dnia zabrali no OIOM jednego pana. Później było nas trzech już w stabilnym stanie wspomagających się tlenem. Na tą chwilę ja i pan obok jutro wychodzimy, trzeci pan w piątek, a pan Doktor który trafił jako ostatni, o którym pisałem wyżej we wpisie ma mieć podane osocze bo jego stan nie ulega poprawie, ale też nie jest z nim aż tak tragicznie.
  • Odpowiedz
@berecik To, że tak szybko wyzdrowiałeś bedąc jeszcze zaledwie kilka dni temu w tak kiepskim stanie jest budujące. Oby obyło się tylko bez powikłań. Dużo zdrowia!
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@wyrywkowa Mam zalecenia zrobić RTG w ciągu dwóch tygodni od wyjścia. Oni tutaj już nie będą tego robili. Lekarz sam powiedział... Diagnostyka u pulmunologa w najbliższym czasie, żeby potwierdzić że płuca się wyleczyły.
  • Odpowiedz