Wpis z mikrobloga

i co ćpunku @Lordzik cziken fuckerze? Nawet w swojej urojonej wersji już nie jesteś drugim patostreamerem, tylko co najwyżej piątym, po Bystrzako PatoCoachu, Gruchalu i Majorze Suchodolskim xD upadłeś niżej od Straponowego Cara, teraz tylko czekać aż będziesz pić swój mocz jak Menel z Boboli, albo swój kał
#dwapalcewnatalce #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@RazemSuS: aaaa, nie śledzę ich poczynań stąd nie jestem w temacie. Nie wiedziałem, że zona ( czy tam.konkubina) Gołębiarza jest transem i tworzą związek LGBT( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@korf1: ale ona jak facet wygląda i do tego taka żylasta jak stary bystrzaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) na bank to facet z doklejanymi cyckami na czas strima ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@korf1: @marv0oo: Ta oni wezma rozwód XD Alko pedał aka alko Adaś aka Gołebiarz nie pozwoli na to, bo jak zacznie sam streamowac to mamona sie nie bedzie zgadzać. Potrzebuje swojej trans żonki zeby pitos sie krecil, bo jak wiadomo na kłótniach najwiecej zarabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@betrayero: ja wiem, że oni się nigdy nie rozwiodą. A głównie dlatego, że ten pajac Gołębiarz jak się żenił z Iwonką to był zadłużony po uszy więc podpisali intercyzję i NIC z tego co mają nie należy do niego, poza długami xD ale podobno ten pajac ma jakąś dupę na boku
  • Odpowiedz