Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: ojciec nie żyje, matka pracuje w restauracji w straszynie tam gdzie m. gesler robiła program,odwiedził matkę parę tygodni temu, #!$%@?ła się że po raz kolejny miał odsiadkę, ale utrzymuje z nią dobre relacje, tylko wypomina mu to że popadł w alkoholizm. Takie info dał dziś ok. 8 rano. Posiada rodzeństwo coś tam mówił o siostrze jeśli dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
@PiO7R: No nie powiem chłop dostarcza jakąś tam rozrywkę ale trochę mi go szkoda jak patrze na jego sprawia wrażenie takiego głupka klasowego który chce zwrócić na siebie uwagę
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: on tak żyje od ponad 2 lat, wcześniej nagrywał filmiki na YT i wtedy te mieszkanie wyglądało jak melina, po nagraniach rozpoznałem, że jest z Pruszcza Gdańskiego bo sam mieszkam w Gdańsku
  • Odpowiedz
@PiO7R: Ja oglądałem jego początki na yt ale to konto już mu skasowali za film w którym pokazał jak zesrał się na rzadko w gacie całe nogi miał umazane w gównie i gadał że chyba coś mu zaszkodziło
  • Odpowiedz
@ancym1: nauczyciele bili dzieci linijką po łapach w PRL, to profilaktyczny #!$%@? kablem od prodiża nie zaszkodzi a nauczy szacunku do rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz