Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zgemma #enigma2 #cccam Używa ktoś może pilota uniwersalnego do tunera satelitarnego firmy Zgemma. Ten fabryczny mnie dobija kiepską czułością.Mam w domu pilot uniwersalny Philips srp2008/10 i szukam kodu do zaprogramowania pilota. Może ktoś wie gdzie tego szukać? Bo w oficjalnej instrukcji nie mają tej firmy. Albo chociaż innego pilota który obsługuje takie tunery?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kami3n147: nie ma. Teraz trochę posiedziałem i widzę że coś by się dało kupić. Tylko wolałbym nie pchać się w koszty. One For All Evolvo 4 by chyba pasowało. Ale to ostateczność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kami3n147: to już dalsza perspektywa. Zgemme mam ponad dwa lata. Pilot ma fajne rozmieszczenie, dobrze leży w ręku ale ta czułość to jest tragiczna. Nie wiem kto to zaprojektował xD Początkowo miał być Optimum hd51 ale zanim się namyśliłem to ceny poszły w górę.
@Ramone: Ja jako pierwszy tuner kupiłem Octagon SF4008. Był to pierwszy tuner z głowicą DVB-S2X i Multistream. Dekoder fajny, odbiera wszystko, ale pilot tragedia. Teraz posiadam ze stajni Dreambox i jest lux.