Wpis z mikrobloga

stary, nawet największe spiedoliny sobie kobietę znajdują więc jak się myjesz, chodzisz na siłownie, nie jesteś otyły to źle nie powinieneś mieć.


@Gacrux: Brednie, większość facetów nie ma dopasowań na tinderze prawie w ogóle lub kilka na 2 tygodnie lub miesiąc i to od takich naj naj gorszych kobiet. Takie gadki jak twoja że największe #!$%@? mają kobiety i wystarczy się myć to jest naprawdę siermiężna nieświadomość życia.

No ale może
@Gacrux: No, na pewno takimi fałszywymi bredniami w niczym nie pomożesz. To trochę jak "każdy może być bogaty", "możesz wszystko", czy inne kołczingowe kłamstwa. Prędzej zdołujesz bo jak mówisz, że jeśli każda #!$%@? ma babę, a jakiś gość nie, mimo starań to musi być jeszcze gorszym gównem :) a fakt jest taki że kobiety stały się bardzo wymagające i trzeba mieć dużo szczęścia do tego, by taką chętną spotkać. Już nie
@nowywinternetach: ale po co samemu jeszcze się wbijać w takie myślenie? Może problemem jest to, że tak usilnie staracie się znaleźć jakąś kobietę?
W ogóle polecam kanał Based Zeus na yt. Może to wam przemówi bo mnie szkoda życia na tłumaczenie czegoś co i tak spotka się z zanegowaniem.
Może problemem jest to, że tak usilnie staracie się znaleźć jakąś kobietę?


@Gacrux: OFC wina musi być zawsze w kimś kto nie ma baby, nie może to być po prostu fakt, że nie idzie niczego zrobić, bo np. ktoś się z ryja nie podoba, czy wzrostu, czy ewentualnie mało dynamicznego charakteru, a udawanie kogoś kim się nie jest nie sprawdza się. I koniec.

PS większość ma prędzej #!$%@?, niż już naciska
Tobie też panie blue pill.


@nowywinternetach: ale to nie ja mam nie zakiszonego pędzla i nie ja potrzebuję zmienić coś w swoim życiu które zaczyna być nieznośne.
Siostra mojej kobity pokazywała mi kiedyś jak #!$%@? zagadują na tinderze. Musiałem w góry jechać żeby to rozchodzić. Te ładne, chcą chada bo nie jest nudny, ma #!$%@?ą klatę a jak facet jest przystojny to na ogół pędzla też ma ładnego + trzeba się
@Gacrux: Za to zagadywania kobiet są ciekawe... same umieją jedynie emotkę wysłać, czy co tam i świecą. Wiedzą, że nic nie muszą robić, bo i tak ktoś będzie. Faceci tak nie mają.

Łatwo kogoś obrażać, gdy jest się stroną bierną i wybrzydzającą, która ma 300 lajków miesięcznie, albo więcej.

Nie ma uniwersalnych i skutecznych zagadywań. Jak się dobrze wygląda to i co tam starczy, albo "cho na spotkanie bejbe". Jak się
@nowywinternetach: co by nie zostało powiedziane to tak znajdzie sie sto argumentów za tym, żeby zachować status quo.
Jeśli do tej pory się nie udało robiąc to co robicie to może potrzebna jest jakaś zmiana?
@Gacrux: Tych zmian mogło być tysiace i nadal nic. To jest tkwienie w blue pillu właśnie, że coś w końcu da się zrobić. Zmienić ubrania, przypakować, uśmiechać się, żartować, wychodzić do ludzi, zmieniać sposoby bajerów. A jak gość był brzydki tak nic mu to nie dało tak dalej nie daje. Potem jeszcze się go obwinia o to, że widać w nim depresję i na pewno gdy z niej wyjdzie to już
jest pisane przez turbo-#!$%@?ę


@Gacrux: No ta, bo każdy trochę inaczej myślący, czy też podający inne dane niż ty od razu jest turbo #!$%@?ą. Za dużo narcyzmu w tobie, dlatego tak malo wiedzy i popadanie w skrajności. Ale tak to jest żyć wyparciem. Każdy sobie jakoś radzi z kompleksami i #!$%@?. To trochę jak z gówniarskimi wyznawcami korwina, u nich każdy na lewo od korwina jest lewakiem, jest tylko jedyna możliwa
Za dużo narcyzmu w tobie, dlatego tak malo wiedzy.


@nowywinternetach: skiśnięty, niezmieszany xD
Przepraszam o jakiej wiedzy mówisz? Wiedzy o tym, że nie ma wyjścia ze #!$%@?? Że bohatyrnięcie jest jedynym sposobem żeby sobie z życiem poradzić?

No ta, bo każdy trochę inaczej myślący,


@nowywinternetach: no ta, bo to jest myślenie #!$%@? na które wszyscy reagują jak na kryptonit.
Że bohatyrnięcie jest jedynym sposobem żeby sobie z życiem poradzić?


@Gacrux: To pytania do samego siebie, chochoł. Ja tu nic o tym nie pisałem. Chociaż jak gość ma 165cm wzrostu, neurotyczna psychika, wątłe kości, wygląd chłopaczka z piczowąsem i głosem jak baba, to ciekawe co jemu byś poradził :) You can everything! Nawet gorsi od ciebie mają baby przecież! Tak naprawdę nie winą jest twoja fizyczność, a to że jesteś smutny.