Wpis z mikrobloga

@biesy w sumie ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego Lolka, który jets wybitnym filozofem, aktorem, autorem sztuk teatralnych a zarazem zwyczajnie kiepskim przywódcą, który woli izolować się od problemów i zostawiać je do załatwienia takim Dziwiszom.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: jest mozliwe

nie no rznal glupa ale tez byl na tyle chory ze mu sie podobalo to ze tak nad nim skacza, przeciez to z 10 lat darmowej opieki no to chyba wiadomo ze sie nie wysprzeglil tylko robil co kazali.

jak sie czlowiek zabunkruje w takim watykanie to pewnie nic nie musi, siostry smaczny obiadek ugotuja, gacie czyste zawsze na dupie i mozna tak zyc a lamusy dupa
  • Odpowiedz
jeden z najbystrzejszych i najodważniejszych umysłów w historii Kościoła, papież-intelektualista, a zarazem niekumaty, poczciwy dziadzio, który o świecie


@biesy: Człowiek spędził całe dorosłe życie z głową w chmurach a Ty się dziwisz, że o życiu nic nie wiedział. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biesy: A ty mi wytłumacz neuropku co mają konserwy wspólnego z Dziwiszem? Wyobraź sobie, że nie każdy konserwatysta lata co niedziele do kościółka. Twój mały neuropejski móżdżek potrafi to jakoś przetrawić?
  • Odpowiedz