Wpis z mikrobloga

Przepraszam za spam, ale jako "ten gość od golgifów" to myślę że mogę jednak poprosić serdecznie o pomoc. No jest u mnie cienko z kasą. Golgify nadal będę tak jak były, ale proszę o pomoc finansową. Jeśli szanujecie moją 8-letnią pracę na tagu i jeśli macie jakieś resztki na kontach to możecie mi pomóc.

Jeśli chcesz mi pomóc to Blik - 512 313 006


#golgif
  • 353
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96: Opodatkowanie darowizn otrzymanych w trakcie zbiórki internetowej


Osoby otrzymujące pieniądze w ramach internetowych zbiórek tytułem darowizn od obcych osób muszą pamiętać, że nie muszą płacić podatku tylko wtedy, gdy żaden darczyńca (niespokrewniony ani nie spowinowacony z obdarowanym) nie wpłacił więcej niż 4.902 zł. Przy czym warto pamiętać, że sumuje się darowizny otrzymane od tego samego darczyńcy w okresie 5 lat poprzedzających rok, w którym miała miejsce ostatnia darowizna od tej
@pianinka: @LilyOfTheValley: Ja #!$%@?, ja po prostu nie wierze co tu się #!$%@?ło. Nie wierze z kim ja na tym wykopie siedzę. Typ napisał dajcie mi, jestem ten od golgifów i stado mireczków rzuciło mu się na pomoc bo ma fajnego kotka.


@witulo: też nie ogarniam co tu się #!$%@? XD
W przyszły poniedziałek prawdopodobnie #!$%@?ą mnie z roboty.
Jak napisze na wypoku, żeby mi przelali kilka groszy, bo
@witulo: te same wykopki pewnie śmieją się z babć nabierających się na tajne akcje policji oraz kobiet wierzących w amerykańskiego żołnierza z problemami finansowymi w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
też nie ogarniam co tu się #!$%@? XD

W przyszły poniedziałek prawdopodobnie #!$%@?ą mnie z roboty.

Jak napisze na wypoku, żeby mi przelali kilka groszy, bo czasami wrzucam smutnego kotka z misiem, to się uda? Co do #!$%@? XD


@obuniem: No to wrzuć, skoro uważasz, że twój content jest równie istotny dla Mirków co Minieriego.