Wpis z mikrobloga

Trochę zazdroszczę tym, którzy już teraz odbierają nowego Xboxa, oraz tym którzy za moment odbierać będą PS5.
To fajne uczucie że kupiło się coś nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przyszłym roku pewnie sam kupię PS5 i to uczucie będzie mi towarzyszyć, nie mogę się doczekać :)
Wszystkim tym, którzy kupują konsolę na premierę życzę miło grania i aby Microsoft ani Sony nie zaskoczyło nikogo jakimiś seriami konsol, które będą siadać tak jak to już kilka razy miało miejsce.

Miłego :)

#ps4 #ps5 #xbox #konsole
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: tez mialem dzis kupic series x bo akurat bylem kolo zaprzyjaznionego salonu, gdzie daliby mi sprzet dzisiaj a paragon nabili jutro xD ale jednak nie ma sensu, kupka wstydu na ps4pro ogromna, gier nowej generacji nie ma wcale, nie ma co sie spieszyc bez sensu. Pozyjemy, zobaczymy, moze na swieta jakis zestaw z cyberpunkiem jak sie okaze, ze faktycznie widac jakas roznice oprocz plynnosci.
@SpiderFYM
To fakt, w zakupie czegoś nowego najfajniejsze jest to oczekiwanie, po rozpakowaniu ekscytacja szybko mija, ostatnio kupilem drona oraz note 20 i podjarany bylem tylko moment :c
A co do konsoli to również planuje zakup, choć ostatnio za pomocą pewnego odcinka South parku zdałem sobie sprawę że, oczekuje na ta konsole, bo liczę że będę się tak dobrze bawił jak kiedyś kiedy byłem nastolatkiem i kupilem xboxa360. Podświadomie mam nadziej ze