Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono mirków i mirabelek!
Mam do kupienia trochę sprzętu AGD. Właściwie to wszystko.
Lodówkę, zmywarkę, piekarnik do zabudowy, płytę indukcyjną, mikrofalę do zabudowy, pralkę i suszarkę.
Gdzie to kupić najtaniej teraz? Są gdzieś promocje na taką ilość sprzętu? Jakieś zestawy?
Pomóżcie proszę ojcuPraczowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zakupy #cebuladeals #kiciochpyta
  • 9
@OjciecPracz: albo hurtem w jednym dużym markecie z jakąś promocją na kolejne sztuki, albo szukasz konkretnego modelu sprzetu i tam gdzie najtaniej zamawiasz - tylko tu transport dowali sporo zawsze. Raz wyjdzie taniej z marketu a raz sumarycznie jak to podzielisz wszystko sobie.
Też robiłem zakupy w rtv euro agd i załapałem się na promocje 5 produkt za złotówkę, biorąc pod uwagę logistykę takiego zamówienia to płaci się tylko raz za transport - porównywałem ceny sprzętu w innych sklepach i różnice były znikome a przy zamawianiu pojedynczych sprzętów płaciłbym dodatkowo za transport(ewentualne wniesienie)
@OjciecPracz: wszystko trzeba sobie przeliczyć, często te promki typu 5 rzecz za darmo są naprawdę ok, ja jak kompletowałem rzeczy do mieszkania to często kupowałem też u mniejszych sprzedawców i bezpośrednio pisałem do nich o rabat, często wychodziło taniej o 10-15%. Chyba u każdego sprzedawcy, który nie był dużą sieciówką, udało mi się złapać rabat więc grosz do grosza.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OjciecPracz: no to do każdego tego sklepu napisz czy da się dostać rabat, mi nawet jak robiłem jakieś małe zamówienia typu baterie łazienkowe itp. dawali rabaty tylu 3-5%, niby nic ale sumarycznie zbierała się jakaś tam kwota