Wpis z mikrobloga

Mirasy ktoś się orientuję jak to jest z cuksami do legend. Jakiś czas temu czytałem może nawet tutaj że dziennie można zdobyć 3 cukierki chodząc z legenda na buddy. Ale to dotyczy ogólnej liczby candy do legend, czy tylko pojedynczego pokemona, tj. Zdobywam mewtwo 3 candy, zmieniam go na kyogre i znowu mogę zrobić 3 candy danego dnia?
#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolega_z_sasiedztwa: Teoretycznie masz limit 40km, czyli wychodzą dwa cuksy dziennie dla legendy. Ale ten limit był wielokrotnie podważany więc nie wiem - sam byś musiał potestować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwanek: bez problemu możesz więcej niż 2 cuksy, a jak Buddy się podnieci to spada na 10km ten dystans :)
Jest jakiś limit, ale nie potrafię konkretnie napisać jaki, 10-15 cukierków? Coś koło tego.
  • Odpowiedz
Jest jakiś limit, ale nie potrafię konkretnie napisać jaki, 10-15 cukierków? Coś koło tego.


@VanDahl: @kolega_z_sasiedztwa: wiele razy rozmawiano o limicie candy na buddy, aczkolwiek sam nie jestem go pewien, bo mam wrażenie, że niejednokrotnie dostawałem ponad limit. Jeśli rzeczywiście jest, to jest kilometrowy, nie od ilości cukierków. Twierdzą, że limit to 40km dziennie. Znaczy to, że jak weźmiesz pokemona, który ma 1km na cuksa, to dostaniesz do 40, jeśli
  • Odpowiedz