Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Można obecnie jakoś sprzedać monety? Mam ok 1.200.000 i nie mam czasu grać tylko tracę czas na klikanie w apce. Platforma Xbox. #fut #fifa21
  • 12
@Tyskiee: ja nie mam podpietej karty, sprzedawałam ze 3x na supercoins z samym webappem i zawsze legit ;) Zawsze jest ryzyko. Dlatego zawsze do takich kont mam osobna karte tylko do takich rzeczy, a nie główne konto bankowe :)
@Tymczas0wy: login i haslo do webappa na pc = dane do origin gdzie w ustawieniach wyciagasz plik o kazdym mailu i kazdej transakcji na koncie XD jakies gowno konta poboczne może i bym wysyłał ale tak to meh..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyskiee: ja nie mam podpietej karty, sprzedawałam ze 3x na supercoins z samym webappem i zawsze legit ;) Zawsze jest ryzyko. Dlatego zawsze do takich kont mam osobna karte tylko do takich rzeczy, a nie główne konto bankowe :)

@Roxi5017: Dzięki, nawet nie wiedzialem że to jest tyle warte( )
Dziękujemy za polecenia. Chcielibyśmy się odnieść, bo w dyskusji odnowiły się dość dziwne insynuacje.

Nie jesteśmy w stanie wyciągnąć danych z Origina do karty płatniczej - w przypadku zapisania są one cenzurowane. To normalna praktyka przy tego typu płatności internetowych. Poza tym: czemu mielibyśmy to próbować robić? Przecież takim czymś moglibyśmy tylko dużo więcej stracić, niż zyskać. Doceniamy, że Pan @Tyskiee dba o bezpieczeństwo w internecie i bardzo dobrze, ale tutaj chyba