Wpis z mikrobloga

@Zygmunt3Waza: @Radek41: @marilyn92: @LilyOfTheValley:
i reszta:
Każdy z Was ma swoje poglądy i powinniśmy się szanować. Szczerze ja sam już się gubię z określeniami pisowiec, prawica, lewica etc. To nie jest czarno-białe. To że jeden element całej układanki jest jak to mówicie "prawicowy" nie oznacza, że zaraz ktoś jest pisowcem (i tutaj też można się spierać, bo polityka gospodarcza np. socjale są typowo lewicowe). Naprawdę nie wiem po co ten jad.

Ze swojej strony powiem, że nie utożsamiam się z żadną grupą, jak zrobiłem sobie test to wychodzi na to, że żadna partia nie odpowiada moim poglądom tj. wolny rynek, wolność, równość.

Szczerze uważam, że zabawa jest czymś co bawi teraz, dzisiaj.
A są czasem działania, które może nam zabiorą dzisiejszą zabawę, ale wpłyną na przyszłość. Jestem za perspektywą i jeśli udostępnianie tych materiałów może nam pomóc przyszłościowo to jestem za.

#zello
  • 9
@manulx: czego ty tu nie rozumiesz. Nikomu udostepnianie tych materialow nie pomoze. Od lat, wielu ludzi prowadzi nasluch na urzadzeniach do tego służących i jeśli faktycznie coś się stanie to będzie miał kto pomóc.

Nagrywanie i udostepnianie materialow jest NIELEGALNE. Dlatego kanały zaczynają spadać, gdy wie o nich duzo osob. Do tego robicie przypal robieniem memow z wypowiedzi ratownikow.

Załączam wyżej wypowiadajacego sie kolegę Radka jako przykład.

Dla mnie to EoT.
Pobierz m.....2 - @manulx: czego ty tu nie rozumiesz. Nikomu udostepnianie tych materialow ni...
źródło: comment_1604848730wyQg186DEMribT7du1aG7t.jpg
@marilyn92:
1. Musiałabyś zdefiniować pojęcie "coś się stanie". Zgadza się, nie rozumiem ogólników i nie jestem w stanie się domyślić co autor ma na myśli.
Również wypraszam sobie stwierdzenie "robicie przypal", ponieważ odnosząc je do mnie mija się ono z prawdą.

2. Widzisz, gdyby nie udostępnianie to ja nie wiedziałbym o udostępnianiu dialogów za pomocą Zello, a dla mnie jest cenne, że zdobywam wiedzę spoza mediów.
Im więcej osób ma świadomość