Wpis z mikrobloga

MCHserfer "konfetti" (feat.jestemszopen)(prod.Zdrewe)
Na twórczość MCH z ekipy Wiatraki MVMNT natrafiłem w zasadzie w tamtym roku, zresztą wrzucałem Wam tutaj kilka numerów. Widziałem, że twórczość Michała spotyka się w zasadzie z samymi propsami, jednakże nigdy jakoś wybitnie nie przekładało się to na wyniki jeżeli chodzi o wyświetlenia. Wiecie, dla kogoś może to być sporo, ale dla mnie kilkanaście, w porywach do kilkudziesięciu tysięcy pod najlepiej przyjętymi numerami to mimo wszystko nadal za mało. Tak się stało, że nasze drogi przecięły się ostatnio (internetowo) i bardzo mnie to cieszy.

Dlaczego? Już Wam tłumaczę.
W ludziach cenię naturalność, ludzkie podejście i fajny kontakt, już od samego początku - tak było z Michałem. Od samego początku złapaliśmy fajny vibe i po jakimś czasie dyskutowaliśmy już nie tylko o muzyce, ale o wielu innych rzeczach, które nie mają jakiegokolwiek związku z nią. Wiem, pewnie Was to nie interesuje, ale dla mnie to bardzo istotne - zanim przejdę do kwestii muzycznych.

Większość teledysków MCH powstało za granicą, z racji tego, że przez ostatnie lata zajawkowo podróżował stopem, dzięki czemu zwiedził 24 kraje. Początki twórczości to lata 2012, gdzie aż do 2016 pojawiały się kawałki Michała na kanale Alcomindz. Niestety większości tych numerów nie ma, gdyż powstawały na bitach bez licencji. Myślę, że warto też wspomnieć o tym, że wspólnie z White 2115 i Kukon byli w jednej ekipie, ale to zamierzchłe czasy - trzeba skupić się na tym co dzieje się obecnie, a dzieje się trochę i to bardzo fajnych rzeczy.
Michał jet w trakcie tworzenie mikstejpu "Sanatorium", do którego 7 klipów możecie sprawdzić na kanale Wiatraki MVMNT. Otrzymałem jednakże od niego kilka numerów do sprawdzenia z tego materiału, przedpremierowo i powiem Wam, że dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenie, serio. Tytułowy singiel znam już chyba na pamięć i jestem przekonany, że wykręci bardzo fajne liczby. Baa, gdyby ten numer puścił ktoś bardzo znany to nastukałbym spokojnie kilka, jak nie kilkanaście milionów, możecie mi zaufać.

Wiem, że to długi post i może nie każdemu chciało się czytać, ale jeżeli dotrwaliście do tego momentu to jestem Wam niezwykle wdzięczny, bo otrzymuje mnóstwo muzy, ale rzadko kiedy ktoś robi ją w taki sposób, że staje się fanem, a tutaj tak jest. Będę starał się wspierać muzyczne ruchy Michała, bo uważam że warto, zarówno za muzykę jak i fajne, ludzkie podejście, co jak wspominałem - niezwykle szanuję i doceniam.
Dzisiaj też wyszedł kolejny klip promujący "Sanatorium" z gościnnym udziałem Jestemszopen. Link naturalnie znajdziecie w komentarzu.

Poniżej łapcie ciekawostkę związaną z okładką mikstejpu:
Jej autorką jest dziewczyna z Azji, którą Michał poznał podczas zeszłorocznej podróży stopem po Bośnii. Po ukończeniu studiów postanowiła przyjechać do Europy i pozwiedzać Bałkany. Dziewczyna została okradziona w Serbii, postanowiła więc dostać się na lotnisko w Sarajewie. Ten zbieg okoliczności sprawił, że ich drogi się przecięły i wspólnie spędzili trochę czasu zwiedzając tamtejsze rejony. Okazało się, że jej zajawką jest rysowanie i po powrocie do domu, już po całej przygodzie - zrobiła dla niego okładkę, którą widzicie na załączonym obrazku.
Dziękuję za uwagę.

Post został napisany przez Lil Konona a że się zgadzam z szefem to wrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#farezowskierapy - wlasny tag gdzie sobie wrzucam coś o muzycke

#polskirap #rap #muzyka #nowoscpolskirap
Farezowsky - MCHserfer "konfetti" (feat.jestemszopen)(prod.Zdrewe)
Na twórczość MCH ...
  • 4
Początki twórczości to lata 2012, gdzie aż do 2016 pojawiały się kawałki Michała na kanale Alcomindz


@Farezowsky: no były na kanale Alcomindz, ale większość numerów chyba trafiała na kanał BogacciBoyz, a nie tam, no ale mogę się mylić