Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy którzy maja #ps4 i #xbox lub peceta - czy jeśli model jazdy w Driveclub był dla mnie idealny (taki semi-arcade), to spodoba mi się forza horizon (3/4)?

Jestem niestety dość wybredny co do gier, niespecjalnie odpowiadały mi NFSy/Trackmanie/wipeouty, ale też gry typu project cars/dirt bez wspomagania dla przedszkolaka, a brakuje mi dobrej ścigałki :v
  • 13
@Burkhard: właśnie nie oczekuje realizmu - chce coś "półzręcznościowego" lub zręcznościowego, ale w takiej formie, że nie będę mógł np. wejść w zakręt 90+ stopni z 200km/h na liczniku :D
@Shashek: idioci nie ogarniają o co pytasz. Tak, Forza Horizon Ci podejdzie jak najbardziej. Semi arcade jak najbardziej. Model jazdy prosty, przyjemny i sprawia super fun. Na zakrętach, błocie, ziemi trzeba hamować, kontrolować auto. Model jazdy dużo lepszy od Driveclub
@Shashek
Grałem w obie gry.
Forza Horizon to najbliższy odpowiednik Driveclub jeśli chodzi o sposób prowadzenia.
Nie czaje co ci wyżej #!$%@?ą o Motorsporcie i realizmie symulacji xD Chyba raczej nie grali w te gry o które pytasz.