Wpis z mikrobloga

@vexer: nie, najwyzej mialem chyba golda 4 ale to pare lat temu X D ale no #!$%@?, nie zdarzylo mi sie na te moze 10 meczy nie miec trolla w teamie. Reszta to ruscy nie mowiacy po angielsku. Zero przyjemnosci z gry nawet jak mi zajebiscie idzie bo reszta cos #!$%@? i przegrywam
@tozalezyogunie: ja mam podobnie teraz, kolega z ktorym gralem bardzo dużo dostał overwatcha bana (nie cheatował, ale chlopak regularnie robi jakies chore liczby i niekiedy ma niesamowite timingi). Z lema w kilka dni spadlem do golda3 i solo kolejka nie ma najmniejszego sensu. Robiąc carry nie da się i tak nic zrobic, bo gra tam nie jest za grosz drużynowa. Przerzucam się na faceit
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vasos:

nie cheatował, ale chlopak regularnie robi jakies chore liczby i niekiedy ma niesamowite timingi


Widzisz jego monitor jak gra? Jeżeli nie to nie zakladaj, że nie cheatuje skoro dostał bana i regularnie wykręca chore liczby, to jednak trochę to podejrzane. Też miałem kuzyna, co bana dostal, ale nie chetatowal, tylko dobry był. Taki dobry, że kilka miesięcy później vac bana dostal...
@Cyderek: nie podejrzewalbym go o to, bo ma niezly movement i mnostwo przegranych godzin, detekcja by go juz wiele razy złapała, musial zle trafic na overwatchu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: Z ta detekcja to żaden argument. Masz aktualizowane haxy na abonament. Niektóre z nich nie zostały wykryte od kilku dobrych lat.

Oczywiście mogło też być tak, że faktycznie miał pecha, ale ja tam bym mu się przyglądał bardziej
Nie wiem jak wygladaja twoje gry, natomiast ja, grajac w supremem mam po 25+ fragow na gre. Oczywiscie jestem wyjadaczem od cs 1.6 i gralem kilka lat temu z targetem na profesjonal. Counter Strike to strzelanka gdzie jestes w stanie nauczyc sie samodzielnie co runde eliminowac po 2-3 gosci bez twojej druzyny, tylko trzeba nauczyc sie timingow, wartosci trade'ow, dobrych granatow oslepiajacych i dymnych, oraz aima na mapce warsztatowej gdzie strzelasz w