Wpis z mikrobloga

Dobra Panowie, sprawa jest bo odwaliłem niezły numer :D
Amatorsko maluje sobie figurki w wolnych chwilach i znalazłem dwa fajne modele na jednej stronie.

Zakupiłem je po czym okazało się, że firma sprzedaje modele w plikui 3d a nie fizyczne modele :D...

Znacie kogoś kto mógłby mi to za opłatą druknąć w bardzo dobrej jakości?

#druk3d
  • 20
Na druku się nie znam w ogóle. Co do budżetu to tak jak mówię. Nie mam bladego pojęcia ile kosztuje taka zabawa.

Wymiarowo to chciałbym to osiągnąć w granicach 30-35cm
@LuxEtClamabunt: Spoko, już mam kilka figurek po kilka stówek :) Po prostu pierwszy raz mam taką sytuację. Nie mam punktu odniesienia a raczej nie uda mi się tego "zwrócić" bo pliki dostalem fizycznie na emaila do pobrania
@tomszczyk: Tzn wiesz. sam dałem ciała bo przekierowało mnie na strone konkretnej figurki. nie ma nic w tytule weba itd, że to jest model do printu. Głupi myślałem, że po prostu firma wchodzi na rynek i taniej sprzedaje figurki (tak czasem bywa). Desciption jest pisany jakimś dziwnym fontem w całkowicie nieintuicyjnym miejscu :D. Dopiero jak wszedłem na Home to zauważyłem dużą informację, że to są pliki 3d :D. Zdziwił mnie też
Nie mam bladego pojęcia ile kosztuje taka zabawa.

Wymiarowo to chciałbym to osiągnąć w granicach 30-35cm


@KrX_:

miedzy setki a tysiace pln, w zaleznosci od wymaganej od Ciebie dokladnosci i dokladnego modelu, aczkolwiek mozna spokojnie olac dokladnosc przy druku na rzecz recznego obrabiania modelu, zwlaszcza jak pozniej i tak chcesz to malowac.
Cena mnie trochę ciekawi bo na ebayu znalazłem kogoś kto sprzedaje te modele druknięte w wysokości 25 cm za 95euro (nie wiem w jakiej jakości)


@KrX_:

sam fakt zwiekszenia wymiaru z 25 na 35cm powoduje wzrost czasu druku x3 :) (bo "objetosc" modelu rosnie 3x, przy zmianie rozmiaru liniowego o 40%)