Wpis z mikrobloga

@SpartaThisIs: ja mam niby na gwarancji sprzedawcy ale jak zobaczyłem te dane: "Hong Kong Dingtai Fengsheng Technology Co., Limited" to się zesrałem, chociaż zamawiałem to z wysyłka z Niemiec.. -_-
  • Odpowiedz
U mnie to samo. Po trzech miesiącach przestał działać tryb turbo. Majfrend z "Dreame Official Store" kazał przesłać nagrania, potem mówił, że musi silnik ostygnąć, a potem żebym filtr wyczyścił. Jak mu przesłałem nagranie, że to samo dzieje się bez filtra, to przestał odpisywać. Teraz widzę, że lepiej stówę dopłacić i kupić jednak lokalnie.
  • Odpowiedz
@piotrus_pirat: Majfrend się zaczął odzywać i mówił, żeby odesłać sprzęt do Słubic, podał adres. Mówił, że koniecznie musi być cały sprzęt w komplecie odesłany. Wydawało mi się to absurdalne, ale jedna babka na fejsbukowej grupie od Ali powiedziała, że też miała taki problem ze sprzętem, odesłała i dostała nowy, chociaż trwało to długo. Ale to wiadomo, jak rozmowa z botem, albo człowiekiem z upośledzeniem w stopniu lekkim. Pytałem jaką mam gwarancję,
  • Odpowiedz
@0123alicja: wymienili mi na inny egzemplarz... uszkodzony - twierdzili, że nie mogą wymienić mi na nowy. Teraz mam ten sam problem co @Matkasiedziztylu, nie działa tryb turbo. Wyłącza się po kilku sekundach, że niby zapchany ehh. Żałuję tego zakupu.
  • Odpowiedz
@Dominias: Miałam nadzieję, że przekażesz mi jednak jakieś pozytywne wiadomości, :( przykro mi. Mój nie działa w ogóle. Sprzedający wysłał mi nowy silnik do samodzielnej wymiany, który ostatecznie przyszedł uszkodzony bo nawet nie pokwapili się aby to w folię bąbelkową owinąć. Coś czuję, że muszę się pogodzić z tą sytuacją, odżałować i kupić sprzęt u zweryfikowanego źródła. Sprawę zgłosiłam allegro i producentowi, bo ten człowiek mydli mi oczy od 2 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Dominias: Udało Ci się naprawić ten szajs? Mam ten sam problem, rozebrałem cały odkurzacz, wyczyściłem i dalej informacja że zapchany. Straszne gówno, mam nauczkę żeby nie zamawiać elektroniki z Chin
  • Odpowiedz
  • 0
@19kola45: teraz wszystko działa jak powinno po wyczyszczeniu, ale szczerze mówiąc bardzo rzadko go używamy... a dzisiaj przychodzi kurierem Dreame L20 Ultra więc już pewnie w oógle nie będziemy z niego korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@19kola45: jak pokazywało, że zapchane to odesłałem im i wymienili na inny egzemplarz - ten który przyszedł to na turbo nagle przestawał cisnąć na turbo i zmniejszał tryb, żona wtedy wyczyściła filtr i zaczął działać bez problemu. Ale generalnie uważam, że ten odkurzacz to gówno, drugi raz bym nie kupił.
  • Odpowiedz