Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sudo_exit Możesz przejsc od classica do aktualnego dodatku. Zależy jaki content robisz to nastąpi fazowanie i świat będzie Ci się pokazywał w zależności od robionego contentu. Jeżeli zaczniesz robic najnowszy content to wtedy będzie „aktualny świat”. Potem jak chcesz powrócić to w niektórych lokacjach są takie zaznaczone miejsca dymkami na mapie.
@Sudo_exit: 1. To nie za bardzo rozumiesz co napisałem ale jesteś nowy wiec spokojnie :D
2. Nie słuchaj tych brainletów bo widzę, że każdy #!$%@? co innego XD

Dobra. Teraz się skup! Możesz grać w starych krainach i robić tam q. Niektóre co prawda questy czy achievmenty są już nie do zrobienia/zdobycia. Więc grając na retailu możesz odwiedzać krainy z classica i robić tam questy itp. Co prawda przy pierwszym levelingu
@kylasek: "Arthasa aktualnie możesz zaciupać na retailu. Po prostu lecisz do Northrend :P"

No i o to mi chodziło. Przez 100h będę solo lvlował i zbierał kwiatki a potem go zaciupam.

Raidów nie zamierzam grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś porady co do zbieractwa i craftingu?
Tam widze, że są jakieś bonusy klasowe ale jak się upre to mogę sobie na jednej postaci wszystko wymaksować?
  • 1
@Sudo_exit Narazie jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądać w najnowszym dodatku :D Aktualnie po prostu uczysz się odpowiednich przez Ciebie wybranych profesji i możesz wtedy zbierac wszystko z każdego contentu XD Na dany dodatek jest jakiś quest z profesjami którego jak zrobisz to powoduje ze to zbieranie jest bardziej wydajne. Profesje na danej postaci możesz mieć dwie. Ogólnie z tym Ci nie pomogę bo sam nigdy nie bawię się w profki.
@kylasek: gram casualowo 4fun a angielski znam ale znaleźć odpowiedź na pytania czasem jest ciężko bo albo odnoszą się do starego contentu albo #!$%@?ą 20x więcej niż potreba a nie mam na to siły ani czasu
@kylasek: Nowa zagwozdka
"Each expansion now has a separate profession skill bar, with smaller caps for each expansion, instead of one gigantic profession skill bar for all expansions put together:
Classic goes up to 300
Outland, Northrend, Catalcysm, Pandaria goes up to 75
Draenor and Legion goes up to 100
Kul Tiras and Zandalar goes up to 175, as of Rise of Azshara"

I coś było o tym, że można mieć
@kylasek: , nie może grać w starych krainach narazie bo jest nowym graczem a w prepatchu nowi są zmuszeni przejść bfa, dopiero wtedy może sobie iść na stare lub na altach. przynajmniej tak blizzard pisały. Nie jestem nowym graczem więc nie mam jak sprawdzić.