Wpis z mikrobloga

Większość osób z tagu #incel i #przegryw cieszą się na myśl o kwarantannie. Myślą, że chady i niewiasty, które z nimi spółkują zostają w jakiś sposób ograniczeni. Postanowiłem sprawdzić to na #badoo robiąc eksperyment w ciagu tygodnia mam ponad kilkaset polubień i masę wiadomości, właściwie większość od razu przechodzi do rzeczy kokietując, bądź proponując spotkanie już w określonym terminie. Kwarantanna dla #chad nie oznacza kompletnie nic dalej będzie pływał w morzu śluzu mokrych cipek waszych przyszłych dziewczyn i żon. Nie martwcie się, gdy wasze niewiasty które obecnie na was plują zorientują się, że jej miłość życia odchodzi do innej zainteresuje się wtedy wami. Od czasu do czasu będzie dziwnie się zachowywać mówiąc, że nie wie co czuje czy jest to faktycznie to. Wtedy wy będziecie odkładać swoje ciężko zarobione pieniądze na biżuterię dla niej i różnego rodzaju fanty ( ͡º ͜ʖ͡º).
Tutaj wykres polubień z badoo tylko dziś.

Agret - Większość osób z tagu #incel i #przegryw cieszą się na myśl o kwarantannie. M...

źródło: comment_1604688004Ln4kqDzH9FgdFNROsB9a2K.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Agret: Nie będę odkładać pieniędzy dla nikogo na biżuterię,za ciężko zarobione przez siebie pieniądze będę realizować siebie i spełniać swoje cele.Każdemu życzę tak samo!
  • Odpowiedz
@Agret: teraz każdy ma w dupie tego wirusa którego prime zastraszania już dawno minął. Ale kwik bananków z maja do teraz kołysze mnie do snu. Tiktoktowe juleczki posuwały się nawet do magika bo mnie mogły znieść tego co my mamy na co dzień.
  • Odpowiedz
@Agret: No i #!$%@?. Też miałem codziennie bardzo wysoką. Jakoś tak zrobili teraz, że chyba jedno wejście nawet wystarczy do takiego ratingu.

@spierdonconieruchal: Niektóre przegrywy mogą awansować na betabankomat, ale jak już miała Chada to raczej niżej niż normik nie zejdzie. Chociaż są różne przegrywy. Często są nieoszlifowanymi diamentami i choć żyli w #!$%@? los się do nich w końcu uśmiechnął. Ktoś się #!$%@? zaraz, że oznacza to, że nie
  • Odpowiedz
@spierdonconieruchal: Ja nie zostanę betabankomatem, bo jestem tego zbyt świadomy i nie zależy mi na takim układzie. Ale się dosram, bo nie mam wątpliwości, że jestem przegrywem, a mimo tego jakbyś mnie zobaczył to byś nie uwierzył, że nie rucham i cały autobus odrzuceń sobie wymyśliłem.
  • Odpowiedz
Tiktoktowe juleczki posuwały się nawet do magika bo mnie mogły znieść tego co my mamy na co dzień.


@UberSoldat: Najlepsze, że jakby uderzyły pięścią w stół to by od razu miały co chciały, ale że żyły na automacie i easy mode to nawet nie wiedziały czego chciały, bo i tak wszystko samo przychodziło.
  • Odpowiedz