Wpis z mikrobloga

@Gunwiarz: pojemność + mocny procek po prostu daje takie rezultaty, że w testach 4a wygrywa z 4XL, a co dopiero małą 4, ale teleobiektyw kusi na tyle, że dałoby się chyba to znieść
  • Odpowiedz
@DomeN: czy ja wiem czy sporo? Te co latają po 1700 widać, że są mocno zajechane i leciwe. Z drugiej strony są ogłoszenia, gdzie ludzie sobie życzą po 2600 zł. U mnie masz półroczny telefon z europejskiej dystrybucji i gwarancją Amazona do 2022. Mój egzemplarz jest wizualnie i technicznie bardzo zadbany, na co dowód masz na poniższym screenie. Zawsze baterię trzymam między 20 a 80% dla zachowania jak największej pojemności
krajzega - @DomeN: czy ja wiem czy sporo? Te co latają po 1700 widać, że są mocno zaj...

źródło: comment_1604787860tMPYaK8xwQWwwOcEqGpgVU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krajzega: fakt, niektóre ogłoszenia trochę dziwne, bardziej bazuję na tym, że nowy w MM kosztuje 2300. W sumie chętnie bym go obejrzał na żywo, może by mnie przekonał ten ekran 90 Hz. Masz kolor biały?
  • Odpowiedz
@DomeN: spróbuj go zamówić w tym MM ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jest dostępny, nie kupisz w tej cenie nowego nigdzie. Mam czarny + dorzucam obudowe slim od spigena. Pixele to są specyficzne telefony, pluje na tą baterię ile się da, ale to już mój kolejny Pixel z rzędu. Jednak system i niektóre funkcje ma takie, których nie spotkasz w innych telefonach. Wcześniej miałem Pixela 3,
  • Odpowiedz
@krajzega: ja obecnie czekam na dostawę 4a 5G, siedząc na wymęczonym już Nexusie 6P ( ͡° ʖ̯ ͡°). 4 razy już w nim baterie wymieniałem, więcej niż 2.5h SOT nie ma...
A co do baterii w pixelu 5 / 4a 5G to z tego co widzę spokojnie można 6h SOT wyciągnąć.
  • Odpowiedz