Wpis z mikrobloga

  • 349
Najgorsze w całej nagonce na Trumpa jest ta ślepa nienawiść. Na przykład, że jest rasistą, ale jak poprosisz o jeden przykład , to tylko darcie mordy i odrazu kontra, że skoro pytam to na pewno jestem prawak i taki sam rasista jak on... #wybory #usa #trump Dla mnie to jest trochę niepokojące.
  • 93
  • Odpowiedz
@bianco86: Dla mnie jest niepokojące, że Trump, obecny prezydent USA, i jego synowie przejęli obowiązki rosyjskich trolli i sami podburzają swoich obywateli, linkują mnóstwo zdementowanych fejków, oskarżają wszystkich o kłamstwo i fałszerstwo, bo nie podobają im się wyniki, w dodatku przegrywają w sądach jak leci, bo na nic nie mają dowodu.

Donald Trump to polityczny poziom Sasina.
  • Odpowiedz
  • 2
@ImperiumCienia jemu chodziło, że w NY w latach 70 w budynku Trumpa jak jakiś czarnoskóry chciał wynająć mieszkanie to mu mówili, że nie ma wolnych, a jak biały przyszedł to się okazywało, że są.
  • Odpowiedz
  • 7
@red7000 no nie wiem, ale to jest właśnie istota sprawy. Opieranie swojej opinii na Twitterze. Ja nawet nie mam konta, bo to jest tylko taki niefiltrowany ściek. Jedyne co, to przed początkiem poprzedniej kadencji wszyscy wieszczyli zagładę świata pod rządami Trumpa. Okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło. Ba gospodarka się rozwijała, bezrobocie spadło, żadnej wojny nie wywołał, Iran sankcje, Rosja sankcje i pomoc Ukrainie, ISIS zniszczone, Izrael nagle może się
  • Odpowiedz
Ba gospodarka się rozwijała, bezrobocie spadło


@bianco86: Kontynuowany trend rozpoczęty w 2010 r. za Obamy. Generalnie przyrosty ekonomicznie pod Trumpem nie były aż tak duże, jak przewidywano.

nawet nie mam konta


Ja też nie. Ważne, że Trump ma i potrafi wypisać kilkadziesiąt tweetów w ciągu godziny.

Rosja sankcje


Trump był przeciwny sankcjom, które nałożył senat.

Mur się buduję i wszyscy raczej chwalą


Ty raczysz żartować z tym murem. ( ͡°
red7000 - > Ba gospodarka się rozwijała, bezrobocie spadło

@bianco86: Kontynuowany...
  • Odpowiedz