Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawaki są tak podatni na teorie spiskowe? Niska inteligencja, niskie wykształcenie? Pytam serio, są na to jakieś badania? Chętnie poczytam.
#usa #neuropa
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntyKuc: Jedni i drudzy są podatni, tylko że żadna strona nie widzi tego po swojej stronie, bo to zburzyłoby im wizję świata. Tak samo prawaki, jak i lewaki co widać po tym poście, mają potrzebę czuć się lepszymi, inteligentniejszymi, bo przecież to właśnie ONI mają te jedyne WŁAŚCIWE poglądy.

Niczym autor tego postu nie różni się od pisowców, a post od pisowskiej nagonki.
  • Odpowiedz
@ethics trump #!$%@? Arizone na własne życzenie obrzydliwymi komentarzami o McCainie. Arizona jest pełna McCain republicans, on był tam senatorem od 1987 roku.
Wdowa po McCainie otwarcie poparła Bidena, wystąpiła w spocie skierowanym do ludzi z arizony, była zaangażowana w kampanie w tym stanie.

Trump to kretyn z zerowym wyczuciem politycznym.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: osobiście zawsze o tym myślałem w ten sposób, że to teorie spiskowe są źródłem tych poglądów - przecież bardzo często właśnie prawicowe poglądy obyczajowe oparte są na wierze w to, że żydzi płacą gejom za maszerowanie żeby w jakiś sposób zniszczyć rodziny, albo że ekolodzy knują żeby zniszczyć gospodarkę. na uczelniach panuje spisek i wszyscy naukowcy świata ukrywają prawicową prawdę na temat wyższości białej rasy, mężczyzn nad kobietami itd
  • Odpowiedz
@Niedobry: dlaczego tabu? Ja bym się dowiedziała więcej w temacie, bo coś jest na rzeczy. Np łowcy pedofili którzy sami mają za uszami w tym temacie itp. Człowiek myśli prosto i to normalne, jeśli jestem w zgodzie ze wszystkimi i zależy mi na dobrych stosunkach z otoczeniem będę się doszukiwać tego u innych i odwrotnie, gdy ktoś kłamie, oszukuje, zdradza, zawsze będzie musiał, że jego otoczenie też może coś na
  • Odpowiedz