Wpis z mikrobloga

Spam osobisty.

Michał Rachoń- od razu kojarzy mi się z cwaniakiem, kombinatorem i donosicielem- taki człowiek bez zasad, który jest w sobie zakochany. Kiedyś gwiazda TVP INFO, obecnie jakby na dalszym planie, stabilny w swojej kiepskości. Bardzo odrzuca swoim stylem mówienia i prowadzenia, próbuje dodawać logikę do swoich monologów- wychodzi tzw. bełkot Rachonia.

Adrian Klarenbach- prowadzi dyskusje w tak fatalny sposób, że aż żenada się wylewa, ale nic nie ukrywa i się nie wstydzi, on po prostu jest dumny z siebie i uwielbia zaznaczać swoją pozycję prowadzącego w każdej dyskusji. Mistrz przerywania wypowiedzi opozycji, do tego często kończy rozmowę tak zwanymi "FAKTAMI, które same się bronią" i nawet nie pozwala odpowiedzieć osobie, z którą chwilę wcześniej rozmawiał. Szanuję go za to, że jest tak oczywisty i łatwo go przeczytać- z mowy, z gestykulacji, z uśmieszku i pogardy, którą pokazuje na każdym kroku. Ekspert totalny.

Bartłomiej Graczak- najnowsza i wschodząca gwiazda TVP INFO- widać, że spodobał się 'na górze' i będzie go coraz więcej, więc musimy być na niego przygotowani. Niby taki niewinny, spokojny i wyważony chłopak w okularach, ale UWAGA, niech Was pozory nie mylą! Z tej trójki to on jest najbardziej fałszywy, paskudny i zakłamany. Nie jest tak ekspresyjny jak Rachoń czy Klarenbach (i w poglądach, i jako osoba), przez to wygląda jak zagubiony minion, który wierzy we wszystko, co akurat jest wygodne. Polecam zerkać na jego kamerę podczas prowadzenia dyskusji- ZAWSZE POTAKUJĄCO KIWA GŁOWĄ jak mówi ktoś z PiS'u, a jak mówi ktoś z opozycji... sami się domyślacie :- ) Żałośnie kiepski w swojej propagandzie, człowiek bez charakteru, który będzie wysoko rozstawiony na planszy TVP. Obserwujcie Bartka, bo on będzie potężny.

#tvpis #tvpinfo #rzetelnedziennikarstwo

PS. Od jakiegoś czasu widzę mocne promowanie tego typa i jakoś mnie zdenerwował, żeby napisać ten post. Bartek, jesteś po prostu fatalnym 'dziennikarzem'.
dymk - Spam osobisty.

Michał Rachoń- od razu kojarzy mi się z cwaniakiem, kombinat...

źródło: comment_1604573718haRly1RV5FhcjXXuavHSx7.jpg

Pobierz
  • 2
@DRESIARZZ: Dlatego napisałem, że to tylko pozory, które są budowane przez tego gościa i jego stację- nas może nie oszuka, ale te wszystkie babulki, które zobaczą takiego niewinnego chłopaczka łykną wszystko i zakończą to tekstem 'wnusiu, taki fajny Pan redaktor by kłamał?' :- )

PS. Zauważ, jaka zmiana wizualna jest na tych materiałach- w Twoim wygląda jak Adamczyk, a moim jak niewyspany modniś.