Wpis z mikrobloga

Czy wy jesteście na tym tagu #!$%@?ęci? Naprawdę myślicie, że ten centuar albo mexicano czytają wasze wypociny? Obudźcie się, nawet jakby to czytali to mieli by w dupie to co o nich piszcie i myślicie bo co drugi powtarza to samo. Kiedyś na tym tagu wrzucało się śmieszne filmiki związane z naszymi milusińskimk, robiło jakieś memy i temu podobny a teraz pojawił się tu wysyp frustrstów którzy spinają dupy o jakiś zjebów. #kononowicz #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Pryksryk: jacy "wy" ? To nie Rosja że się na "wy" mówi. Nie wiem o jakiej grupie mówisz.

Poza tym przeczysz sam sobie skoro mówisz że nikomu się tego nie chciałoby robić ale jednak przyznajesz że cenatur to robi.
  • Odpowiedz
@Terkownik666: Czytasz że zrozumieniem czy tylko udajesz? Nigdzie nie przyznałem, że on to robi. A liczba mnoga wzięła się stąd, że na tym tagu już nie można przeczytać o Kononowiczu tylko ciągle o srawku jakby płyta się zacięła

@Kraszing: Ja go oglądałem raz w życiu w przeciwieństwie do was, którzy oglądacie go systematycznie żeby sobie samoocenę podnieść chyba
  • Odpowiedz
@Kraszing: A #!$%@? mnie obchodzi czy mi odpowiadasz na mój błąd ja nie stalkuje jakiegoś nic nieznaczącego debila więc nie muszę o nim wiedzieć wszystkiego to jest tag Kononowicz a nie Sławek czy mexicano
  • Odpowiedz
@Pryksryk: ale, że coś nowokałniaku gadasz jeszcze..
Tak jakby powiedzieć, kupuję zestaw obiadowy tylko dla surówki. Logiczne jest chyba, że jak się siedzi na tym tagu, to się poznaje głowny temat z kilku stron.
  • Odpowiedz
@Kraszing: ale to ty nie rozumiesz że jeżeli surówka w obiedzie jest #!$%@? to się jej po prostu nie je, i tylko ty tu jesteś nowo szkolnym broniąc srawków i inne elementy
  • Odpowiedz