Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy komuś jeszcze UPC padło w Gdańsku? 95% stron nie działa, niektóre losowo raz działają raz nie. Na infolinię nie da się dodzwonić bo odrzucają połączenie jak tylko wybiorę ze jestem klientem indywidualnym i dostanę informację kiedy pracują konsultanci #gdansk #upc
  • 18
  • Odpowiedz
@slivkatrin: jak się do nich dodzwoniłaś? xD Ja jak wybieram że chcę zgłosić awarię i potem że jestem klientem indywidualnym to tylko mi mówi automat wtedy że nasi konsultanci pracują w takich i takich godzinach na koniec dodaje że przepraszają za niedogodności i elo, rozłącza się xD
  • Odpowiedz
@Marmite: zadzwoniłam pod numerem 813813813 -> zgłoś awarię 2 -> problem z Internetem 2 -> połączyć się z konsultantem 9 -> czekamy na połączenie (minimum 10 minut). Może zbyt często dzwonisz do nich i oni już zablokowali twój numer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slivkatrin: to ciekawe, ja dostaję inny flow. Po dodzwonieniu i wciśnięciu 2 żeby zgłosić awarię nie dostaję informacji żeby wybrać "problem z internetem" :/ tylko że mam wybrać czy jestem klientem indywidualnym czy biznesowym
  • Odpowiedz
@majorponury: nie wiem czy to był problem z DNSami. Znaczy tak właśnie podejrzewałem (choć i tak to by było dziwne - strona się otwiera i sekundę później już nie?), ale zanim udało mi się znaleźć sensowną instrukcję jak je zmienić na Ubuntu to się zdążyło naprawić xD
  • Odpowiedz
@Marmite: co UPC #!$%@? to ja nie mam pytań do #!$%@?, mam telewizje w opcji multiroom bez kabli, wszystko po WIFI to #!$%@? przez ich zajebiste działanie nie da się oglądać telewizji w innym pokoju bo jest #!$%@? BUFOROWANIE.
  • Odpowiedz