Wpis z mikrobloga

@Koliat

Biden i komunizm XD


Chyba nie wiesz kto stoi za tym dziadem z demencją i jak dla Ciebie ograniczanie praw obywatelskich i tworzenie nowej rasy panów nie jest komunizmem to już nie wiem co jest.

PS mój wpis usunęła upośledzona moderacja, to tak dla wyjaśnienia aby nie było że coś kasuje.
@kingry: Zacznijmy od podstaw. Każde słowo ma swoją definicję. Definicja jest to wypowiedź o określonej budowie, w której informuje się o znaczeniu pewnego wyrażenia przez wskazanie innego wyrażenia oddającego sens sformułowania.

Tak więc, "Komunizm" - definicja:

Komunizm - polityczna i ekonomiczna ideologia (...), której celem jest utworzenie społeczeństwa pozbawionego ucisku i wyzysku klasowego, opartego na braku własności prywatnej (w rozumieniu marksistowskim), kolektywnej własności środków produkcji i wspólnotowym podziale dóbr.

Jeśli chodzi
@Koliat

Odezwał się gość który na podstawie screenu pojechał mi na starcie od prawaka xD jesteś ograniczony umysłowo a ja nie jestem żadnym prawkiem ani lewakiem i mam prawo pisać to co chce.
@TheBedThatEats

jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka i brzmi jak kaczka...


Pasuje do tego komunizmu który chce zgotować skrajna komunistka Kalma za pomocą dziadka Bidena który nie jest komunistą he he ( ͡º ͜ʖ͡º)