Wpis z mikrobloga

Dzwoniłem do #mediamarkt zapytać kiedy wyślą info o płatności za #ps5 a babka na linii się trochę zamotała bo zaczęła łamanym głosem mówić "yyy w kwestii zmiany z odbioru osobistego na wysyłkę na adres domowy yyyy..." to mówię że mnie to nie dotyczy bo zamówiłem do paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale jest ruch w interesie, dziekuje pan premier <3
  • 15
  • Odpowiedz
@guowa91: @Narmol: @MamZespolTouretta Dobra, wyczekałem się już i oto co pani powiedziała. MediaMarkt nie ma jeszcze dokładnych wytycznych co do lockdownu. Jeżeli sklepy będą zamkniete to dostaniemy taka informacje via e-mail. Również, jeżeli sprzęt jest opłacony to nie można zmienić sposobu jego odbioru... póki co...
  • Odpowiedz
@windwalker03: na pewno zmienią opcje dostawy na kuriera, dla nich to żaden koszt bo mają umowy z firmami. Bardziej kwestia organizacyjna, aby sprostać oczekiwaniom i wyjść na dobrą firmę
  • Odpowiedz
na pewno zmienią opcje dostawy na kuriera, dla nich to żaden koszt bo mają umowy z firmami.


@guowa91: oczywiscie, ze to jest KOSZT. Umowa z firma kurierska daje ci TANSZE wysylki, ale nadal placisz za paczki. Do tego, dochodzi logistyka - lepiej wyslac 100 paczek w jedno miejsce gdzie moze to byc jeden transport, a nie do 100 roznych mieszkan. Trzeba zebrac adresy, zapakowac, pozmieniac etykiety, nie pomylic sie z danymi.
  • Odpowiedz
@stormkiss: ja dostałem zamówienie z ME przez kuriera DPD. miałem opcje z zamówieniem w 1 dniu za pewną kwotę, w 2 dniu za mniejszą, a od 3 dnia za darmo. Może i jest to jakiś tam koszt dla nich, lecz co mają zrobić? Olać światową premierę PS5 i zgonić wszystko na Matiego, protestujących i chińczyków? Dobra firma tego nie zrobi. Mają 2 tyg.
  • Odpowiedz
@guowa91: nie no, wiadomo. Musza cos wymyslic bo to dla nich tez jest problem i koszt anulowanych zamowien albo braku zysku. Ehh... glupi wirus. Zobaczymy co sie wydarzy, pewnie juz wszystkie inne sklepy mysla jak to ugryzc.
  • Odpowiedz