Wpis z mikrobloga

Transkrypcja - gniot majora

https://youtu.be/mjlWEabTPE4 - wschajcie mojei wpowiedzi na ten temat

Major proboje wyjaśniać patoTV. Pokazuje kuchnie i żarcie knura.

M - no dzieńdobry o właśnie chcem wam coś powiedzieć. No właśnie widziałem jak patoo tiwi idzie samochodem i non stop gada na mnie głupoty i mówi on. On naćpany o naćpany o właśnie o dla Krzyśka
( pokazuje żarcie knura w misce i leki na stole)
M - co to narobiłeś ? Bąka puścił Krzyś. O i w piecu rozpaliłem. On mówi o non stop jest
( pokazuje kuchnie po czym powrot na wersalke)
M - pokaże teraz podłożyłem o pali sie żeby było ciepło w domu. No ten pato tiwi żeby tutej nie przyjeżdzał on tutej jest niepotrzebny. On tylko wyłapuje Krzyśka nagrywa albo mnie wyłapuje i po prostu jakieś bzdury później gada nie wiadomo jakie. O moge powiedzieć właśnie, była wczoraj właśnie dzielnicowa i pytała się o że ja biegam całe te sztachetą ganiam Krzyśka po podwórku hehe. No to właśnie sobie zobaczcie jedzie sobie samochodem ten pato tiwi i #!$%@? niewiadomo jakie wyczytuje jakieś lajty niewiadomo jakie on nagrywa i by on wysył#!$%@? innych widzów a wy słuchacie jego tego głupoty. Ugułem o ja widziałem te filmy jakieś y w hotelu łuszka podwójne całe te nak nakryta y jego twasz nie bede nie bede obrażał i jak on wypowiada sie i mówi żeby o mnie wyłapać. Właśnie rozmawiałem na ten temat bo takiego czegoś nie będzie żeby on takie coś. Ja jego nie ob obrażam i po prostu nie obrażaj mnie i nagrywaj. Nagrywaj co macie po prostu masz temat masz taki temat no jezdziłeś woziłeś wodeczke dla Łosia świętej pamięci. Woziłeś ras byłem na cmentarzu i teraz co szuka szukacie nastepną osobe żeby pochować do gleby? Pochować kogoś innego żeby ktoś nie istniał na tym świecie? Jak to jest powiedzcie ogółem. Ja tego nie rozumiem. Ja z nikim ja sam bede nagrywał ja nik jusz on po prostu ni zero jest tematu na ten temat nagrywania mnie bo po prostu wykorzystuje jakiś moment a poźniej wypowiada sie źle. I precz z takimi ludźmi i na ten temat to właśnie długi film nie bede nagrywał bo na ten temat nie ma ochoty rozmawiać bo o do sklepu jade na ryby y te na ryby to jedz se na ryby. Złap wielkiego grzyba hehehe no #!$%@? pruje sie #!$%@? #!$%@? łe łep

#kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
  • 3