Wpis z mikrobloga

Kable HDMI 15m, 20m? Normalnie działa? Chce podłączyć do Splittera żeby mieć obraz w drugim pomieszczeniu.
Drugie pytanie, pad - czy zasięg 10m + ściana, będzie działać? Jak myślicie? Ktoś ma podobne rozwiązanie?

#xbox #konsole #hdmi #xboxone
  • 12
@wieesieek: Sprawdziłem właśnie na laptopie z padem od xboxa i działa bez problemu nawet metr dalej niż będzie konsola. Więc powinno być w porządku, a ktoś z kablem tak długim ma doświadczenie?
@skalar_neonka: 1.4b może być do monitora 2k 75hz? Z tej tabelki tak wynika ale może wiesz lepiej. Czy już lepiej 2.0 kupić? Bo 2.0 jednak droższy jest mocno.

@ethics: Xbox do telewizora, w drugim pomieszczeniu monitor żeby nikomu nie przeszkadzać zamykam się z monitorem i gram. Splitter po to żeby nie przełączać kabla HDMI co chwilę. Na ps4 działało to dość dobrze tylko że była mniejsza odległość.
Pobierz mattz - @skalarneonka: 1.4b może być do monitora 2k 75hz? Z tej tabelki tak wynika al...
źródło: comment_1604488083zbCNAA9QqWIDWaQ1HgKuyi.jpg
@mattz_: U mnie przez 2 ściany działowe pad działa dobrze, Xboxowy, ta wersja z adapterem do PC a nie nowsza, która używa Bluetootha - więc zanim się poddasz, sprawdź :-) HDMI 15m też bez zarzutu.

@ethics: Żeby pograć na TV mając komputer kompletnie gdzie indziej zapewne, przynajmniej ja tak czasami robię, bo wydajność Steam Linka u mnie nie była zadowalająca.