Wpis z mikrobloga

Tak czytam komentarze o bólu dupy "lewactwa", gdy wygra Trump i cieszenie się z tego, opadają mi ręce. Dla tych ludzi kompletnie nie jest istotne, co reprezentuje sobą Trump, ważne że to mityczne "lewactwo" będzie miało ból dupy, a "lewactwem" w tym zestawieniu jest każdy, kogo nie ucieszy zwycięstwo Trumpa.

Mam takie pytanie, czy wy w ogóle znacie angielski choć trochę? Posłuchaliście kilku przemówień Trumpa, albo obejrzeliście debatę? Jeżeli cieszycie się z elekcji człowieka, który ma elokwencję na poziomie 10-latka, miliony długów, ścisłe powiązania z Rosją i zapędy antynaukowe, to musicie być ciężko upośledzeni.

#usa #wybory #biden #trump #neuropa #polityka
  • 46
  • Odpowiedz
trzeba być leWaKieM i kochać Zandberga


@kiken: Trzeba być lewakiem, żeby identyfikować się z lewakami, popierać wszystkie ich postulaty nawet debilne, a wszystkie z prawej strony z automatu odrzucać. Do tego trzeba być lewakiem, żeby spamować politycznymi znaleziskami spod jakże "nielewackich" tagów jak #bekazprawakow i #neuropa

Tak że przestań chociaż robić #!$%@?ę z logiki, to może ktoś w końcu zacznie szanować tobie podobnych wykolejeńców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiken: widocznie niechęć wobec wizji #!$%@? 'starego świata' i budowy 'nowego' w oparciu o #!$%@? jest silniejsza niż niechęć wobec mankamentów Trumpa
  • Odpowiedz
@kiken: Sraki. XD

Typowy skrajniak złapany za rękę na gorącym uczynku, będzie mówił że to nie jego ręka.

A potem się dziwisz że ludzie wolą wybierać Trumpa, żeby specjalnie zrobić na złość takim dzbanom jak ty. xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: typie ja w życiu nie głosowałem na lewicę xD

Konserwatystą oczywiście też nie jestem, ale według ciebie jak się obnaża ich głupotę to lecisz od razu najbardziej na lewo jak się da xD

Śmieszny masz czarno-biały świat.
  • Odpowiedz
Dla tych ludzi kompletnie nie jest istotne, co reprezentuje sobą Trump, ważne że to mityczne "lewactwo" będzie miało ból dupy


@kiken: to twoje odczucie ale raczej błędne
bol lewactwa to dla nich dodatek ale znaczacy
generalizujesz bo Ci z tym lepiej ale prawda jest taka ze Ci ludzie faktycznie popierają Trumpa i zgadzaja sie z nim

btw trump wygra bo nie ma silnego przeciwnika imo
  • Odpowiedz
ścisłe powiązania z Rosją


@kiken: zauważyłeś sankcje na NS2 nałożone przez jego administrację czy ten moment przespałeś?
Albo zduszenie cen ropy na spółkę z Saudami które przywaliło kacapom aż miło?
  • Odpowiedz
@kiken: a posluchales bidena gdy 2 razy w ciagu kampanii wyszedl z piwnicy? on nie ma pojecia o czym mowi, rzuca sloganami ktore mu napisali wczesniej a na dodatek nie umie sklecic poprawnego zdania xD dodaj do tego ze nie ma zadnego pojecia o ekonomii i gospodarce i sie zastanow czemu nikt pracujacy na niego nie glosuje xD
  • Odpowiedz