Wpis z mikrobloga

konon od piąku leży w tych samych ciuchach co przyjechał, na bank ani razu się nie mył, nawet nie chce myslec jak wygladają jego odleżyny, zaraz rany zajmą się bakteriami i dostanie gorączki.
Z karty udostępnionej przez Sradka wynikało że miał bakteryjne zapalenie płuc, na bank nabawił się go od poziomu higeny na swoim legowisku, pierwsze co Jacek albo Sradek powinni zrobić to wywalić ten materac i posciel - ale nawet o to nie zadbali, Jacek to zwykly żul co pije z najgorszymi oblechami(majorem).
Sławek, centaurze z Bielska apeluje do Ciebie! przyjedz i zmien posciel prezydenta, kup nowe lozko albo materac, plus kup ozonator (250zl) i wyozonuj kąt Krzyska, inaczej chłop nie pożyje nawet do konca miesiaca.
#kononowicz
  • 24
@OdcienZieleni: Jak krzyskowi major podsuwa wiaderko do szczania, to tam obsrane nachy są już przynajmniej 2 razy, chociaż niby konon mało je to może raz. Mogliby wrzucić konona do zimnego pokoju tam trochę lepsze warunki, ale nie wiem jak z ogrzewaniem. Też to może zła opcja bo szczur by mógł wąchać rozpuch na legalu w pokoiku i nie widywałby krzyśka za czesto, nie patrzyłby czy żyje. Tak i tak źle.
@FatherJack: ja jestem widzem, nie zarabiam na nich i nie utrzymuje z nimi kontaktu, jakby to była moja rodzina albo ludzie z których czerpie kase to na pewno bym to zrobił, wymiana poscieli czy materaca do spania to niewielki koszt w porownaniu z tym co na nim zarobili.
Swoją drogą jakby Cpun zrobil lajta ze zbiorka na opiekunke to by kasa sie posypała, pełno starszych pielegniarek czy kobitek dorabia jako opiekunki,