Wpis z mikrobloga

Witam!
Druga edycja LV Typera za nami i po raz kolejny mogę się pochwalić, bowiem udało mi się obronić "tytuł" i ponownie zająłem 1. miejsce :)

Dla przypomnienia: Cała zabawa polega na tym, że każdego dnia obstawiamy po dwa mecze - zgodnie z regułami panującymi na stronie, czyli 10 zdarzeń różnego typu - na zasadzie "mniej/więcej/ile" itp. i zdobywamy punkty za każdy mecz.
Punkty liczą się zarówno do rankingu generalnego, jak i indywidualnie do każdego meczu, bo od 400 punktów dostajemy bonus z mnożnikiem 1 PLN X 10, co w skrócie oznacza, że jak zagramy go po kursie 2.50, to walczymy o 25 zł i tak samo działają inne, większe wartości

Cała zabawa jest bezpłatna, warunkiem jest jedno konto oraz konto na LV Bet (przy ew. wygranych).
LINK DO STRONY: https://www.lvtyper.pl/

Druga edycja w której brałem udział trwała 2 miesiące i za zajęcie pierwszego miejsca otrzymałem bonus 15000, który musi zostać szczęśliwie 3-krotnie obrócony, grając po kursie minimum 1.75 z obojętną ilością zdarzeń. Można grać za całość, ale też np. za część bonusu np. 5, 2000 czy 5000 zł.

Czy uda się coś wygrać? Jestem dobrej myśli, margines błędu jest mimo wszystko spory, bo np. można przegrać pierwszy kupon za 5000, ale wygrać dwa kolejne, a obrót cały czas będzie zaliczany :)

3. edycja rusza podobno od jutra, wiec zachęcam, bo nie pamiętam strony, która dawałaby coś korzystniejszego, praktycznie za zwykłe obstawianie meczów. Uprzedzając - nie mam żadnej umowy z tą stroną i moje pierwsze miejsca nie są efektem solidnego smarowania, a bardziej szczęścia, regularności, no i jakiegoś procentu wiedzy, która nie raz się sprawdzała :)

Przy okazji moja grupa FB, gdzie publikuje codziennie ciekawostki, typy itp:
https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #pilkanozna #okiemtyperaopisowo #lvbet #konkurs
Luca199491 - Witam!
Druga edycja LV Typera za nami i po raz kolejny mogę się pochwal...

źródło: comment_160433991378Xgevgj9uep4e0Jh1LyBU.jpg

Pobierz
  • 32
@michalm30: Aktualny obrót wynosi 36 238,32 / 45 000, natomiast kwota bonusu ok. 9300 - 9400 (w zalezności od tego, jak siądą końcówki meczów barażowych), czyli wszystkie wygrane kupony teraz, kwalifikują się pod depozyt już, bo mam większą kwotę od obrotu :)
@michalm30: źle przeczytałem sorki :D
Jeszcze nie trafiłem, najbliżej w tej edycji było 466 punktów, dość pechowo dwa nietrafione, no ale szansa na takie 600 jest każdego dnia, tylko bardzo ciężko, bo trzeba mieć 9/1 lub po prostu 10/10 :)